استان ها > گیلان

مصدومیت ۲۴ نفر در چهارشنبه آخر سال/ یک نیروی اورژانس نیز مصدوم شد

ورگ/گیلان رئیس اورژانس ۱۱۵ گیلان، با بیان اینکه ۲۴ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال دچار مصدومیت شدند، گفت: از این تعداد ۱۷ نفر مرد و هفات نفر زن هستند.

دکتر پیمان اسدی در گفت وگو با ورگ، با اشاره به آخرین وضعیت مصدومین چهارشنبه آخر سال در گیلان، اظهار کرد: از ساعت هشت صبح امروز تاکنون ۲۴ تن بر اثر حوادث مربوط به چهارشنبه سوری در گیلان مصدوم شدند.

وی افزود: از این تعداد ۹ نفر دچار سوختگی، هشت نفر دچار آسیب چشمی و هفت نفر نیز دچار خراشیدگی و بریدگی و سایر آسیب ها شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان، با بیان اینکه از مجموع مصدومین ۱۷ نفر مرد و هفت نفر زن هستند، تصریح کرد: این افراد در بیمارستان های گیلان بستری شدند.

اسدی، تعداد مصدومین در شهرستان رشت را ۱۱ نفر دانست و گفت: دو نفر در آستارا، چهار نفر در صومعه سرا، دو نفر در تالش و دو نفر در رستم آباد مصدوم شدند. شهرهای منجیل، لاهیجان و ماسال نیز هر کدام یک مصدوم داشتند.

وی محدوده سنی مصدومین را بین چهار تا ۵۳ سال عنوان کرد و یادآور شد: نیرو های اورژانس ١١٥ همچنان در سطح استان گیلان به صورت کامل در حالت آماده باش هستند.

رئیس اورژانس ۱۱۵ گیلان، همچنین از مصدوم شدن یک نفر از نیروهای اورژانس خبر داد و گفت: متاسفانه در این بین یک نفر از نیروهای اورژانس ۱۱۵ رودبار در حین امدادرسانی به علت پرتاب ترقه توسط یک عابر در آمبولانس، از ناحیه گوش دچار آسیب شدید شد و به بیمارستان منتقل گردید.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *