استان ها > لرستان

فعالیت پیست بین‌المللی تمندر در همه فصول/طبیعت، آدرس توسعه را به ما می‌دهد

ورگ/لرستان نماینده مردم الیگودرز و نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می‌گوید: طبیعت، آدرس توسعه را به ما می‌دهد.

محمد خدابخشی در حاشیه افتتاح پیست تمندر الیگودرز به ورگ گفت: طبیعت شهرستان الیگودرز، استان لرستان و به‌طور کلی طبیعت زیبایی که در کشور داریم، خودش آدرس توسعه را به ما می‌دهد.

وی ادامه داد: همین ارتفاعاتی که در اینجا هست(تمندر) به ما می‌گوید که برای ایجاد اشتغال، رونق گردشگری و توسعه شهرستان الیگودرز ظرفیتی بسیار مناسب است.

وی گفت: ما امروز خوشبختانه شاهد افتتاح پیست بین‌المللی تمندر در روستای فرسش هستیم که یک مجموعه ارزشمند است و رونق این پیست به صورت مستقیم و غیرمستقیم تاثیر بسزایی در اشتغال منطقه خواهد داشت.

نماینده مردم الیگودرز با بیان اینکه از این جاذبه‌ها در الیگودرز و لرستان زیاد داریم، تاکید کرد: با تکیه بر این جاذبه‌ها می‌توانیم بخشی از مشکلات بیکاری را حل کنیم.

وی بیان کرد: تلاش ما بر این است که این مجموعه در همه فصول سال با توجه به فازهای بعدی که اجرایی خواهد شد به مردم و ورزش‌دوستان خدمات بدهد.

خدابخشی گفت: از وزیر ورزش، استاندار لرستان، مجموعه ورزش و جوانان استان و مسئولان شهرستان الیگودرز که به همت آنان این پیست افتتاح شد، تشکر می‌کنم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *