استان ها > گیلان

رزمایش مواسات در مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) برگزار می‌شود

ورگ/گیلان فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت گفت: در راستای مردم یاری و به منظور راه اندازی پویش مردمی کمک مومنانه به نیازمندان در میان کارکنان و خانواده‌های فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت، رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در این فرماندهی برگزار می‌شود.

 امیر دریاداردوم آریا شفقت رودسری امروز در جلسه هماهنگی رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه ضمن تبریک پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در راستای مردم یاری و به منظور راه اندازی پویش مردمی کمک مومنانه به نیازمندان در میان کارکنان و خانواده‌های فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت، رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در این فرماندهی برگزار می‌شود.

وی با تقدیر از مجاهدت کارکنان در مردم یاری‌های انجام شده در زمان شیوع کرونا افزود: دستورالعمل اجرای پویش مواسات در این فرماندهی با شعار شور علوی، نشاط معنوی و لبخند مهربانی تهیه شده است و تبلیغات میدانی لازم برای آن در سطح یگان‌ها و کوی‌های سازمانی نیز انجام گرفته است؛ علاوه‌بر کمک‌های دریافتی از خانواده‌ها، در نظر است کمک‌هایی از محل صندوق طرح حامی نیز صورت گیرد.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت با گرامیداشت سالروز شهادت شهید سپهبد قرنی، گفت: این شهید والامقام در زمان رژیم طاغوتی پهلوی در ارتش خدمت می‌کرد و علیرغم اینکه می‌توانست از بسیاری امکانات بهره ببرد، از آنان چشم پوشی کرد. شهید سپهبد قرنی قبل از انقلاب با آیت‌الله میلانی و امام خمینی(ره) ارتباط داشت و همواره سعی در حفظ روحیه دینی و معنوی خود می‌نمود. پس از انقلاب نیز به عنوان اولین رئیس ستاد ارتش منصوب شد اما متاسفانه به دست منافقان و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ترور شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *