استان ها > فارس

خاموشی در صدرا و تخت جمشید/پروازها فعلا کنسل است

ورگ/فارس مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از خاموشی در صدرا و تخت جمشید در پی تندباد خبر داد و گفت: تلاش می‌شود تا هر چه سریعتر این مشکل رفع شود.

رحیم آزادی در گفت‌وگو با ورگ با بیان اینکه خاموشی جز در سطح این دو منطقه در موقعیت دیگری گزارش نشده است، گفت: در شیراز و سایر شهرستان‌ها گزارش‌هایی از شکستگی درخت اعلام شده است.

او در پاسخ به این سئوال که در کدام یک از نقاط شیراز خاموشی حاکم شده؟ افزود: طی تماس با مدیرعامل برق استان و مدیر توزیع شیراز، اعلام کردند که قطعی برق نداریم، اما احتمالا در ناحیه‌ای قطعی داشته‌ایم که به زودی رفع شده یا می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس اضافه کرد: تمام نیروهای ستاد مدیریت بحران و دستگاه‌های خدمات رسان امدادی در مناطق مستقر شده و در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

آزادی همچنین اعلام کرد که تمام پروازهای فرودگاه شیراز در پی وزش باد شدید و کاهش دید افقی لغو شده است.

به گزارش ورگ، وقوع خاموشی پس از تندباد در شهر جدید صدرا به شکل گسترده، در بخش‌های زیادی از شهر شیراز، گویم، درودزن، کوار و مرودشت، اعلام شده و به تایید معاون شرکت توزیع برق شیراز نیز رسیده است.

محمدرضا منصوری‌صبا، معاون توزیع نیروی برق شیراز به ورگ اعلام کرد که هم اینک حدود 100 تیم عملیاتی از 24 امور برق، در صحنه حضور دارند و برای رفع کل خاموشی‌ها در کوتاهترین زمان ممکن، تلاش می‌کنند.

منصوری‌صبا تاکید کرد که عوامل غیرمستقیم مانند سقوط درخت و تابلوهای تبلیغاتی روی شبکه برق، عمدتا موجب بروز خاموشی و قطع برق شده است.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *