استان ها > خراسان شمالی

تمدید اعتبار پروانه بهره‌برداری تأسیسات گردشگری خراسان شمالی تا پایان شکست کرونا

ورگ/خراسان شمالی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی گفت: اعتبار پروانه بهره‌برداری تأسیسات گردشگری استان تا پایان ریشه‌کن شدن بیماری کرونا بدون نیاز به مراجعه حضوری تمدید و صادر خواهد شد.

حبیب یزدان‌پناه اظهار کرد: این تأسیسات گردشگری شامل دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، مراکز اقامتی، پذیرایی، مؤسسات گردشگری و… که اعتبار آن‌ها منقضی می‌شود تا پایان شکست کرونا تمدید خواهد شد.

به گزارش ورگ، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خراسان شمالی، وی تصریح کرد: این اقدام در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کاهش رفت‌وآمد و تسهیل در امور مردم و بدون نیاز به مراجعه حضوری در اداره کل استان انجام می‌شود.

یزدان پناه عنوان کرد: در شرایط به وجود آمده، صنعت گردشگری و فعالان این بخش در تیررس آسیب قرارگرفته‌اند که همه ما باید کمک کنیم تا از این مقطع بحرانی بتوانیم عبور کنیم.

وی با تأکید بر اینکه حفظ سلامت مردم و مقابله با بیماری کرونا در اولویت قرار دارد، گفت: تأسیسات گردشگری استان با رعایت اخلاق حرفه‌ای، دستور‌العمل‌ها و بخشنامه‌های ابلاغی از سوی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را اجرایی می‌کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *