استان ها > خراسان شمالی

برگزاری مراسم افتتاح پروژه ها در دهه فجر با تاکید بر حفظ سلامت مردم

ورگ/خراسان شمالی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا مراسم افتتاح پروژه ها در دهه فجر به صورت متمرکز و با تاکید بر حفظ سلامت مردم برگزار می شود.

احمد برادران در نشست هماهنگی ایام الله دهه مبارک فجر استان، افزود: افتتاح پروژه های دهه فجر امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی و با تاکید بر توجه به سلامت مردم است و همچنین امسال راهپیمایی نداریم بلکه بصورت رژه خودرویی خواهد بود.

به گزارش ورگ، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، وی گفت: گفتمان سازی و توجه به اصول و مبانی انقلاب اسلامی یکی از مهمترین تکالیف در حوزه محتوایی است که توجه به آن توسط خبرگزاری ها و صدا و سیما، کانون پرورش فکری کودکان و آموزش و پرورش و سایر بخش های دارای جامعه مخاطب الزامی است.

 وی افزود: نسل جوان امروز اتفاقات آن دوران را ندیده اند و باید توسط حاملان این خاطرات در فرصت های مختلف بازگو شود.

 برادران افزود: بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال های گذشته به رغم تمامی محدودیت ها و تحریم ها از اولویت های مدیران اجرایی است چرا که امروز دشمن با طرح سوالات واهی درصدد ناکارآمدجلوه دادن انقلاب در حوزه های مختلف است و بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می تواند منجر به ایجاد امید و نشاط در جامعه شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *