استان ها > گیلان

برخورد قاطع پلیس با افراد متخلف در شب چهارشنبه‌سوری

ورگ/گیلان جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به برخورد قاطع پلیس با افراد متخلف در شب چهارشنبه آخرسال گفت: برخی از افراد که در این شب اقدام به سلب آسایش شهروندان کنند، دستگیر و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ بازداشت خواهند شد.

سرهنگ حسین حسن‌پور در جمع مسئولان انتظامی، ادارات، نهادها و دستگاه‌های دولتی گیلان اظهار کرد: پلیس به مانند تمامی روزهای سال در ایام عید نیز با قدرت بیشتر حافظ جان، مال و ناموس مردم است.

وی با اشاره به برخورد قاطع پلیس با افراد متخلف در شب چهارشنبه آخرسال افزود: برخی از افراد که در این شب اقدام به سلب آسایش شهروندان کنند، دستگیر و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ بازداشت خواهند شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با هشدار به رانندگانی که در شب آخرین چهارشنبه سال اقدام به برهم زدن نظم عمومی می‌کنند، گفت: خودرو این متخلفان توقیف و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در پارکینگ خواهد ماند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پلیس استان با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و تقویت تیم‌های گشتی پلیس سعی در کاهش جرائم به ویژه سرقت در ایام نوروز دارد.

سرهنگ حسن‌پور مشارکت مردم را عاملی مهم در کاهش جرائم به ویژه سرقت قلمداد کرد و افزود: شهروندان با عدم نگهداری لوازم با ارزش در منزل و استفاده از سیستم‌های ضد سرقت می‌توانند نقش مهمی در جلوگیری از سرقت ایفا کنند.

وی با تاکید بر تشدید اقدامات امنیتی در ایام نوروز برای پیشگیری از بروز جرائم تصریح کرد: پلیس استان با آمادگی کامل به استقبال نوروز خواهد رفت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان از شهروندان خواست، برای پیشگیری از حوادث تلخ روزهای پایانی سال، نظارت بر رفتار فرزندان خود را جدی بگیرند و در صورت داشتن هرگونه اطلاعاتی در این زمینه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *