استان ها > گیلان

استعفای پایان رأفت / قهرمانی نیم فصل با بودجه ۴ میلیاردی

ورگ/گیلان پس از قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بندر مرزی آستارا در نیم فصل لیگ آزادگان، سرمربی این تیم از سمت خود استعفا داد.

پایان رأفت، پس از پایان دیدار دو تیم شهرداری بندر آستارا و هوادار تهران، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازیکنان شهرداری با دستان خالی، ولی با غیرت افتخار آفرینی کردند.

وی با بیان اینکه باید به این بازیکنان، خانواده های آنها و مردم آستارا تبریک گفت، ادامه داد: از روز اول بر داشتن نظم و انضباط در تیم تأکید کردیم و این چنین شد و دیدیم که این مهم، همدلی ایجاد کرد.

وی با تأکید بر اینکه درست است که در تیم ما مشکل مالی و امکانات خیلی کم نسبت به سایر تیم ها وجود دارد، افزود: ولی تعصب و غیرت شرط است که بازیکن با دل و همه وجود خود بازی می کند.

عنایتی باید از مسایل فنی تیم آستارا صحبت می کرد

رأفت با بیان اینکه من شرمنده همه بازیکنان هستم، در پاسخ به مصاحبه رضا عنایتی، خاطرنشان کرد: من با ایشان دوست هستم و ای کاش کمی در خصوص مسایل فنی تیم شهرداری صحبت می کردند که با تمام وجود بازی می کردند.

وی با اشاره به اینکه کسی نمی داند ما با چه امکاناتی بازی می کنیم، اضافه کرد: رضا عنایتی خود همه کاره تیم هوادار است و از بازیکنان خوب و مربیان موفق می باشد.

وی افزود: امروز سایر تیم ها با بودجه های کلان و امکانات بسیار بالا آمده اند و پای بازیکنان تیم شهرداری نشسته اند تا آنها را ببرند و تیم ما را خراب کنند.

این حق بچه های شهرداری نیست که سه ماه حقوق نگیرند

سرمربی شهرداری بندر آستارا با تأکید بر اینکه مردم آستارا من را دوست دارند، ولی یک عده هستند که نمی خواهند من اینجا باشم، تصریح کرد: این موفقیت من نیست، این افتخار را خود بازیکنان کسب کرده اند که موقعیت را خوب شناختند.

وی با تأکید بر اینکه این حق بچه های شهرداری نیست که سه ماه حقوق نگیرند، توضیح داد: کل بودجه شهرداری آستارا ۴ میلیارد تومان است و حقوق یک بازیکن هوادار برابر با حقوق ۱۰ بازیکن شهرداری است.

رأفت با بیان اینکه هیأت مدیره باشگاه شهرداری و سایر مسئولان مربوطه باید پاسخگوی مطالبات بازیکنان باشد، یادآور شد: آستارا با زیرساخت های اقتصادی جزو برترین ها می باشد.

وی در پایان گفت: من از این لحظه می روم و برای همه آرزوی سلامتی می کنم تا برای همنوعان خود کمک و من را حلال کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *