استان ها > گیلان

ارسال ۱۲۰۱ اثر به جشنواره ابوذر گیلان

ورگ/گیلان مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از ارسال ۱۲۰۱ اثر به پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان خبر داد.

مهدی پارسا امروز در آئین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گیلان که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد هدف از برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر را حمایت از تولیدات ارزشمند رسانه ای بیان و تصریح کرد: تلاش است تا این تولیدات در جهت نیل به آرمان های انقلاب و رفع معضلات به کار گرفته شود.

وی با بیان اینکه ۱۲۰۱ اثر به پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گیلان ارسال شد، گفت: از مجموع این آثار ۱۳ درصد در بخش مصاحبه، ۱۰ درصد در بخش عکس، ۱۲ درصد تولید خبر، چهار درصد تولیدات ویدئویی، ۲۳ درصد گزارش و چهار درصد سرمقاله است.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان ادامه داد: این جشنواره با هدف آگاهی بخشیدن به جامعه و توسعه و نهادینه کردن انقلاب اسلامی برگزار شد و اولویت آن حمایت از تولیدات ارزشمند و فاخر رسانه ای است.

پارسا خاطرنشان کرد: کیفیت آثار این دوره از جشنواره نسبت به سال گذشته از وضعیت خوبی برخوردار بود.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها امروز با جنگ روایت‌ها مواجه اند، گفت: دشمنان در جنگ رسانه‌ای به دنبال ایجاد فضایی دوقطبی تزریق ناامیدی و فتنه انگیزی است.

وی مشکلات معیشتی و بیمه را از عمده مشکلات خبرنگاران برشمرد و افزود: برگزاری رزمایش حافظان حجاب با شرکت ۱۸۰ رسانه،  رزمایش رسانه‌ای عفاف و حجاب، برگزاری دوره های آموزشی، راه اندازی انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلانی و … از اقدامات سازمان بسیج رسانه گیلان است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *