استان ها > کرمان

37 نفر در استان کرمان ثبت‌نام کردند

ورگ/کرمان رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: با احتساب آمار روز گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام یک نفر از افراد دیروز، جمع شرکت کنندگان برای انتخابات مجلس در استان تاکنون به ۳۷ نفر رسیده است.

دکتر”محمدصادق بصیری” شامگاه دوشنبه ۱۱ آذرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان اظهار کرد: امروز در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر دو نفر، زرند و کوهبنان یک نفر و جیرفت و عنبرآباد چهار نفر امروز ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه این آمار ثبت نام شدگان قطعی است، افزود: برای حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب و رودبار دو نفر و برای حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر سه نفر برای شرکت در انتخابات مجلس نام نویسی کرده اند.

رییس ستاد انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه برای حوزه های رفسنجان و انار و شهربابک امروز ثبت نامی صورت نگرفته است گفت: برای حوزه انتخابیه کرمان و راور امروز چهار نفر کاندیدا ثبت نام کرده اند که در مجموع ثبت نامی ها به ۱۶ نفر می رسد و همه مرد هستند.

وی افزود: با احتساب آمار روز گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام یک نفر از افراد دیروز، جمع شرکت کنندگان برای انتخابات مجلس در استان تاکنون به ۳۷ نفر رسیده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code