استان ها > اردبیل

 314 کیلوگرم موادمخدر در اردبیل امحا شد

ورگ/اردبیلبا همت فرماندهی انتظامی استان اردبیل و دستور شورای تامین بیش از 314 کیلوگرم انواع موادمخدر در استان اردبیل امحاء شد.

به گزارش ورگ، در این مراسم که در میدان پلیس اردبیل برگزار شد، فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به اینکه تهیه و توزیع موادمخدر به صورت مستقیم با متلاشی کردن بنیان‌های خانواده سروکار دارد، اظهار کرد: ما با تمام توان در مقابل سوداگران مرگ در اردبیل ایستاده‌ایم.

سردار هوشنگ حسینی مرزی بودن اردبیل و اتصال چندین جاده ترانزیتی به این استان را یادآور شد و خاطرنشان کرد: فرهنگ بالای مردم استان و همکاری‌های خوب و مفیدی که مردم آگاه این استان با نیروی انتظامی دارند سبب شده تا ما شاهد افزایش کشفیات موادمخدر در استان و به دنبال آن فروپاشی باندهای تهیه و توزیع این مواد افیونی باشیم.

وی گفت: با نظر مساعد اعضای شورای تامین استان اردبیل و با همکاری فرماندهی انتظامی استان اردبیل شاهد امحای بیش از 314 کیلوگرم مواد مخدر که غیرقابل استحصال دارویی است، هستیم.

رئیس پلیس استان اردبیل بیان کرد: این موادمخدر شامل 250 سی‌سی مایع متادون، 45 گرم قارچ توهم‌زا، 100 کیلوگرم پودر کربنات سدیم، 10 لیتر مایع اسیدیک، یک حلقه وافور و .. بود که در ارتباط با آلوده کردن جوانان به موادمخدر بکارگیری می‌شوند.

حسینی با توصیه به خانواده‌ها در استمرار روند آگاهی‌دهی به فرزندانشان تصریح کرد: نیروی انتظامی استان اردبیل دست کسانی که در راستای مبارزه با تهیه و توزیع مموادمخدر فعالیت می‌کنند، می‌فشارد چرا که فعالیت‌های نیروی انتظامی بدون کمک و یاری ارگان‌ها و سازمان‌های متعدد ممکن نیست.

وی با گرامیداشت روی شهدای مبارزه با موادمخدر افزود: این خانواده‌ها در راه نجات جان جوانان این مملکت از دام اعتیاد فرزندان خود را تقدیم نظام و اسلام کرده‌اند که به یقین جایگاهی بسیار والا در نزد مسئولان دارند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code