استان ها > البرز

‌معاون اول رئیس جمهور وارد البرز شد

‌نماینده عالی دولت در استان البرز از آغاز سفر یک روزه معاون اول رئیس جمهور و جمعی از وزرا برای بازدید و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی، صنعتی و کشاورزی استان خبر داد.

‌به گزارش ورگ، عزیزاله شهبازی با بیان اینکه سفر معاون اول رییس ‌جمهور پس از دعوت صورت گرفته از ابتدای امروز سه شنبه یک مرداد 98 آغاز شده است، افزود: دکتر جهانگیری با همراهی جمعی از وزرا به بازدید پروژه‌های عمرانی و راهسازی و افتتاح دو پروژه صنعتی و کشاورزی می‌پردازد و در ادامه نیز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی حضور می‌یابند.

وی ادامه داد: بازدید از پروژه قطار برقی گلشهر-شهرجدید هشتگرد و ادامه آزادراه شهید همت در البرز در برنامه‌های سفر امروز قرار دارد.

شهبازی با اشاره به اینکه البرز علی رغم مساحت کم در حوزه کشاورزی بسیار فعال و تاثیرگذار است، گفت: امروز افتتاح شرکت پرورش و تکثیر ماهی البرز کاسپین نیز با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی صورت می‌گیرد.

وی افزود: افتتاح فاز توسعه شرکت ساخت و مهندسی لوکوموتیو مپنا نیز به عنوان یک طرح ملی در البرز با حضور دکتر جهانگیری محقق و تفاهم نامه‌هایی نیز برای توسعه و عمران استان بین مقامات ملی منعقد می‌شود.

استاندار البرز اضافه کرد: برای این سفر چندین پروژه با حدود هزار و 800 میلیارد تومان اعتبار و بیش از 10 هزار اشتغال پیش‌بینی شد که به دلیل محدودیت زمان، تنها تعدادی از پروژه‌ها در دستور برنامه‌های امروز قرار گرفت.

وی گفت: امروز تعدادی پروژه با اعتباری بیش از 300 میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای 500 نفر با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری می‌رسد و مابقی پروژه‌ها نیز طی روزهای آینده با حضور سایر مسئولان ملی طی مراسمی آغاز خواهند شد.

شهبازی افزود: در ماه‌های اخیر هیچ کدام از سفرهای مقامات ملی به استان، بدون اخذ اعتبار و موافقت نامه در مسیر توسعه، رشد و آبادانی استان نبوده و توفیق یافته‌ایم که از تمامی این سفرها بهره‌هایی برای آینده استان برده و مصوباتی در راستای خدمت به مردم شریف البرز داشته باشیم که علاوه بر اطلاع رسانی‌های صورت گرفته توسط رسانه‌های معزز و پرتلاش استان، مشروح آن نیز به زودی در نشست خبری مرداد ماه به اطلاع عموم رسانده می‌شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code