استان ها > آذربایجان غربی

۶۰۰ پرس غذای گرم در پلدشت توزیع شد

ورگ/آذربایجان غربی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: ۵۰۰ بسته معیشتی بهداشتی، ۱۶۰ بسته‌ی کیف لوازم و تحریر و ۶۰۰ پرس غذای گرم امروز همزمان با ۸ سری جهیزیه به نوعروسان و نیازمندان پلدشت توزیع شد.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی امروز ۲۷ آذرماه در حاشیه اهدای بسته های معیشتی به نیازمندان در گفت و گو با ورگ از توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی در بین اقشار آسیب دیده از کرونا ویروس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: افراد آسیب دیده از ویروس کووید ۱۹ در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شناسایی و امروز این تعداد بسته معیشتی بهداشتی با آنها تعلق گرفت.

وی همچنین افزود: ۸ سری جهازیه به نوعروسان نیازمند پلدشت نیز امروز با حضور خانواده ها و همچنین مسئولین شهرستان اهدا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: در راستای حمایت از تولید کنندگان داخلی تمامی کالای های خریداری شده ایرانی و از کیفیت بالا برخوردار است.

وی گفت: برای توزیع این بسته های معیشتی و جهیزیه ها از محل اعتبارت قرارگاه حمزه سیدالشهداء، فرماندهی سپاه شهدای استان و خیرین بزرگوار مبلغ ۵ میلیارد ریال  اعتبار هزینه شده است.

سرهنگ یوسفی در ادامه از مردم خیر و نه دوست شهرستان خواست تا در این روزهای سخت همدم و همیار سایر افراد جامعه باشند و با اهدایی کمک های خود همنوعان خود را مساعدت کنند.

وی در ادامه همچنین با تاکید براینکه در اجرای طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی  ۱۶۰ کیف و لوازم التحریر در بین دانش آموزان بی بضاعت پلدشت و ۶۰۰ پرس غذای گرم در بین اقشار آسیب دیده نیز توزیع شدف افزود:  بر اساس هماهنگی که با نهادهای حمایتی به عمل آمده و شناسایی دقیقی که صورت گرفته فهرست دقیقی از نیازمندان تهیه شده که با رعایت شخصیت و احترامات کریمانه این کمک ها به دست مردم عزیز و نیازمند خواهد رسید.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code