استان ها > گیلان

۱۳ آبان رزمایش ایجاد رعب و وحشت در دل استکبار است

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: 13 آبان یکی از مانورهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که رعب و وحشت در دل استکبار جهانی می‌اندازد.

به گزارش ورگ، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در نشست ستاد بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» اظهار کرد: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یکی از نمادهای انقلاب اسلامی است.

وی بر فعالیت در دو عرصه بیانی و تبیینی ۱۳ آبان تاکید کرد و افزود: خدای متعال در قرآن می‌فرماید که مردم را به ایام الهی متذکر کنید بنابراین توجه به ایام‌الله یکی از وظایف مسلمانان است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه ایام بسیاری داشتیم که موجب استحکام انقلاب اسلامی شده است، تصریح کرد: ۱۳ آبان از جمله ایام الهی است.

فلاحتی، حضور گسترده مردم در اجتماع بزرگ ۱۳ آبان را اثرگذار دانست و بیان کرد: ۱۳ آبان یکی از مانورهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که رعب و وحشت در دل استکبار جهانی می‌اندازد.

وی، خواستار اطلاع‌رسانی رسانه‌ها به‌ویژه صداوسیما برای حضور گسترده مردم در ۱۳ آبان شد و گفت: از کسانی که دارای بیان رسا و فهم عمیق هستند برای تبیین ۱۳ آبان در صداوسیما استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دنیا متوجه حقانیت و رحمانیت جمهوری اسلامی ایران شده است، خاطرنشان کرد: ملت‌ها به این باور رسیدند که دنیای سلطه قداره‌کش است.

فلاحتی به تلاش دشمن در اسلام‌زدایی از جامعه اشاره کرد و یادآور شد: در مقابل هر حرکت دشمن باید تحرک داشته باشیم و شبهات ایجاد شده را سریع برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در شرایط بسیار خوب جهانی قرار گرفته است، اظهار کرد: ۱۳ آبان سال جاری آحاد مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان با حضور گسترده‌تر شرکت می‌کنند.

امام جمعه رشت، ساقط کردن پهپاد آمریکایی را برگرفته از قدرت اسلام، خون شهیدان، و انسجام ملی ذکر کرد و یادآور شد: هر قدر زمان می‌گذرد ملت ایران در عرصه بین‌المللی قدرتمندتر ظاهر می‌شود.

فلاحتی با اشاره به اینکه اقتدار ملت ایران در سایه دین، معنویت و فرهنگ غنی کسب شده و در مقابل تحریم‌ها ایستاده‌ایم، بیان کرد: خون شهیدان سبب حفظ و ماندگاری انقلاب اسلامی شده است.

۱۳ آبان نمایش با شکوه اقتدار ملت ایران است

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در نشست مذکور ۱۳ آبان را مقدمه ۲۲ بهمن عنوان کرد و گفت: ۱۳ آبان نمایش با شکوه اقتدار ملت ایران است.

سردار محمد عبدالله‌پور، انقلاب اسلامی را سبب به چالش کشیدن نظام سلطه عنوان کرد و افزود: ملت ایران پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان در این مسیر ایستاده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code