سیاسی > مجلس

یوسفی: بعد از برآورد خسارات کمک بلاعوض به سیل‌ زدگان اهواز اعطا می‌شود

نماینده اهواز با بیان این‌که ورودی‌ و خروجی سدها در اهواز در حال کنترل است، گفت: با توجه به این‌که برخی از روستاها در مسیر سرریز آب سدها قرار دارند، تخلیه شده‌اند همه تلاش آن است که بتوان شرایط خروج آب را کنترل کرد.

همایون یوسفی در گفت‌وگو با ورگ در توضیح آخرین وضعیت اهواز بعد از وقوع سیل و هشدارهای داده شده، اظهار کرد: در حال حاضر ورودی و خروجی سدها در حال کنترل است. البته برخی از روستاها که در مسیر آب قرار دارند تخلیه شده‌اند. اکنون حجم ورودی به سدها کاهش پیدا کرده، اما باز تلاش می‌شود که مدام شرایط رصد شود.

وی با بیان این‌که بیشترین آسیب به زمین‌های کشاورزی وارد شده است، ادامه داد: با هماهنگی با دستگاه‌های ذیربط بعد از برآورد خسارات کمک‌های بلاعوض در قالب وام به مردم سیل زده در اهواز خواهد شد. ما تمامی تلاش را انجام می‌دهیم تا حداقل‌ آسیب به مردم وارد شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که امکانات لازم همچون مواد غذایی، چادر، استقرار اردوگاه در مناطق سیل زده پیش‌بینی شده است، گفت: در این مناطق به نیازهای امدادی به خصوص چادر و مواد غذایی احتیاج است که تلاش شده تا حدود زیادی تامین شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *