استان ها > گیلان

یادواره شهدای طلبه و روحانی غرب گیلان برگزار می‌شود

ورگ/گیلان مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به برگزاری یادواره شهدای طلبه و روحانی غرب گیلان در تالش گفت: این مراسم روز ۲۵ دی ماه در مسجد جامع تالش برگزار می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسن تسخیری امروز در نشست هماهنگی برگزاری یادواره ۵۰ شهید روحانی و طلبه شهرستان های غرب گیلان در سالن اجتماعات بخشداری تالش با بیان اینکه شهیدان سرمایه های ملی نظام و انقلاب هستند اظهار کرد: وظیفه همگان است که با برگزاری یادواره های باشکوه یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام و انقلاب با ترفندهای گوناگون تلاش می کنند فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه منسوخ و کم رنگ جلوه دهند بیان کرد: مردم قدرشناس ایران اسلامی با تاسی از راه شهیدان این ترفندها را یکی پس از دیگری نقش برآب خواهند کرد.

وی روحانیت را پرچمدار انقلاب اسلامی دانست و گفت: نقش سازنده روحانیت و طلاب در دوران شکل‌گیری پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست لذا برگزاری یادواره‌های باشکوه برای شهیدان این قشر کوچکترین کاری است که باید انجام داد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه یادواره شهدا روحانی و طلاب شهرستان‌های شرق و مرکز گیلان برگزار شده افزود: یادواره ۵۰ شهید روحانی و طلبه شهرستان‌های غرب گیلان در ساعت ۹ صبح روز بیست و پنجم دی ماه در مسجد جامع تالش برگزار می‌شود.

تسخیری با اشاره به برنامههای این یادواره خاطرنشان کرد: سرکشی از خانواده های شهدا روحانی و طلاب، دعوت از علما، روحانیون و خانواده‌های شهدا و انتشار آثار شهدای روحانی و طلبه از مهم‌ترین برنامه‌های یادواره شهدای روحانی و طلبه غرب گیلان است.

وی با بیان اینکه تمام برنامه ها و برنامه ریزی های مربوط به این یادواره با محوریت سپاه ناحیه تالش انجام خواهد شد تصریح کرد: مسئولان دیگر شهرستان‌ها باید این شهرستان را در هر چه بهتر برگزاری این یادواره پشتیبانی کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code