استان ها > هرمزگان

گزارش ورگ از سومین روز ثبت نام داوطلبین نمایندگی مجلس در هرمزگان

ورگ/هرمزگان ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس در استان از ۱۰ آذرماه جاری همزمان با سراسر کشور آغاز شد و به‌مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.برهمین اساس و طبق روال انتخابات گذشته این خبرگزاری روزانه با تهیه گزارش های خبری و تصویری روزانه اقدام به آخرین اخبار و اطلاعات پیرامون ثبت نام داوطلبین نمایندگی مجلس یازدهم در استان هرمزگان خواهد کرد.

روز گذشته(۱۱ آذرماه) اخباری از ثبت نام یک داوطلب جهت نمایندگی در حوزه مرکزی بندرعباس در وزارت کشور به گوش رسید که پیگیری های خبرنگار ورگ نشان داد این فرد “محسن کرمی”معاون اسبق امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال و برادر زنده یاد “قاسم کرمی” پدرمطبوعات هرمزگان است.

با توجه به گذشت دو روز، از سومین روز ثبت نام داوطلب ها دیگر باید شاهد حضور چهره های شاخص و مطرحسیاسی، اجتماعی و فرهنگی در ستاد های انتخاباتی بندرعباس، میناب و بندرلنگه باشیم.

شمار داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان به ۱۲ نفر رسید

رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هرمزگان گفت: با ثبت نام چهار دواطلب در دومین روز، شمار داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان به ۱۲ نفر رسید.

سعید ناجی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: طی این دو روز ۱۵ نفر جهت ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی به حوزه‌های انتخابیه استان مراجعه کردند، که ۱۲ نفر (هشت نفر روز اول و چهار نفر روز دوم) ثبت نام قطعی شدند.

وی افزود: هر چهار دواطلب در روز دوم در حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان ثبت نام کردند که از این شمار سه نفر دارای مدرک تحصیلی دکترا و یک نفر کارشناسی ارشد و همگی مرد هستند.

ناجی تصریح کرد: از مجموع ثبت نام شدگان در استان، دو نفر در حوزه شرق و ۱۰ نفر در حوزه مرکزی ثبت نام کردند و از این شمار تنها یک نفر زن است.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: هشت نفر از دواطلبان ثبت نام شده در این دو روز در بازه سنی ۳۰ تا ۵۰ و چهار نفر نیز در رده سنی ۵۰ تا ۷۰ سال قرار دارند و شش نفر دارای مدرک دکترا و شش نفر نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

وی ادامه داد: نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در سه مرکز حوزه انتخابیه بندرعباس ، میناب ، بندرلنگه و ستاد انتخابات کشور از دهم آذرماه آغازشده و به مدت یک هفته ادامه دارد.

این در حالی است که روز گذشته دو داوطلب در شرق هرمزگان ثبت نام و علی رغم دریافت تأییدیه نهایی به دلیل برخی ایرادات سیستمی فرآیند ثبت نامشان امروز کامل خواهد شد.

این خبر بروزرسانی می شود…

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code