استان ها > مازندران

کسب رضایت مردم مهمترین هدف پلیس در ایجاد امنیت است

ورگ/مازندران معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی مازندران گفت: مهمترین هدف پلیس در ایجاد امنیت و کسب رضایت مردم است.

سید محمد قربان نژاد عصر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی محمودآباد که با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار محمودآباد، خانواده‌های معظم شهدا و فرماندهان نظامی و انتظامی در سالن الغدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، با اشاره به نقش امنیت در توسعه جامعه اظهار کرد: فعالیت در حوزه‌های مختلف بدون امنیت پایدار نتیجه نمی‌دهد و با داشتن امنیت پایدار است که می‌توان به رفاه و آسایش دست یافت.
وی با بیان اینکه پلیس خدمتگذار مردم است، تصریح کرد: امنیت پایدار رفاه و آسایش را به ثمر می‌رساند و مهمترین هدف پلیس در ایجاد امنیت اجتماعی جلب اعتماد آحاد جامعه است.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی اصلی‌ترین نهاد مسئول ایجاد امنیت و پیشانی نظام در ارتباط با مردم محسوب می‌شود.
قربان نژاد برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، تامین نظم و امنیت عمومی ،پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ساماندهی امور ترافیکی شهری وجاده‌ای را از مهمترین ماموریت‌های نیروی انتظامی در شهرستان محمود آباد عنوان کرد و افزود: برخورداری از پلیسی مبتنی بر آموزه‌های دینی و اسلامی را از بارز ترین خصوصیات نیروی انتظامی است.

وی ادامه داد: باید در برخورد با مردم همواره با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری رافت و مهربانی همراه با اقتدار را مد نظر قرار دهیم.
به گزارش ورگ، در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی سرهنگ مجید باقری در ارتقاء امنیت اجتماعی محمودآباد طی حکمی سرهنگ محمود حسین زاده به سمت فرمانده انتظامی این شهرستان محمودآباد معرفی شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code