استان ها > سمنان

پیکر امام جمعه موقت پیشین سمنان تشییع شد

پیکر امام جمعه موقت پیشین سمنان با حضور اقشار مختلف مردم این شهر تشییع و در جوار امامزاده یحیی(ع) به خاک سپرده شد.

به گزارش ورگ، پیکر حجت‌الاسلام سیدجلال احمدپناهی با حضور مردم و مسوولان برگزار و آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بر وی نماز خواند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان از امام جمعه موقت فقید سمنان به عنوان یک روحانی انقلابی نام برد و گفت: حجت‌الاسلام احمدپناهی در خط ولایت و انقلاب بود.

وی با اشاره به برخی سجایای اخلاقی امام جمعه فقید سمنان خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام احمدپناهی همواره  در دفاع از حق و حقیقت صریح بود.

آیت‌الله شاهچراغی ادامه داد: ایشان در همه مسائل در همه این سال‌ها انقلابی عمل می‌کرد و در سنگر دفاع از انقلاب و ولایت بود.

نماینده ولی فقیه در استان با تجلیل از حضور مردم سمنان در آیین تشییع و خاکسپاری امام جمعه موقت پیشین سمنان تصریح کرد: مردم قدردان خادمان خود هستند و حجت‌الاسلام سیدجلال احمدپناهی از روحانیون مردمی بودند.

حجت الاسلام سیدجلال احمدپناهی امام جمعه موقت پیشین و از خطبای سرشناس سمنان جمعه گذشته به دلیل بیماری در سن ۵۶ سالگی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد . مدیریت مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج)، رئیس شورای اصولگرایان شهرستان سمنان، تدریس در حوزه و دانشگاه و…از جمله سوابق حجت الاسلام سیدجلال احمدپناهی بود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code