استان ها > گیلان

پیروزی شهرداری آستارا مقابل شاگردان فیروز کریمی

در چهارمین هفته از سری مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا مقابل میهمان خود، اترک بجنورد خراسان شمالی به یک پیروزی با ارزش دست یافت.

به گزارش ورگ، تیم فوتبال شهرداری بندر مرزی آستارا که برای نخستین بار حضور در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را تجربه می کند، موفق شد در چهارمین دیدار خود، مقابل نماینده استان خراسان شمالی با نتیجه 4 بر 3 پیروز شود و هر سه امتیاز با ارزش این دیدار را از آن خود کند.

گل های نماینده استان گیلان در دقایق 1 و 20 توسط پژمان ثباتی، 43 توسط محمد آزادطلب و 53 سیدعلی یحیی زاده به ثمر رسید و امین ترکاشوند در دقیقه 60، حامد اسدپور در دقیقه 81 و میلاد جهانبخش در دقیقه 90 برای تیم اترک بجنورد گلزنی کردند.

دیدار شاگردان حسن اشجاری (شهرداری آستارا) و فیروز کریمی (اترک بجنورد) در استادیوم وحدت بندر مرزی آستارا و در حضور بالغ بر 7 هزار تماشاگر هوادار شهرداری برگزار شد.

قضاوت این دیدار را میثم دستجردی، منصور خواجه زارع، ناصر صالحی و محمد رامیان از استان البرز بر عهده داشتند.

شهرداری آستارا در هفته نخست در کرمان و در مقابل تیم مس نوین این شهر و در هفته دوم در آستارا مقابل استقلال ملاثانی خوزستان نتیجه را واگذار کرد و در هفته سوم در مقابل فولاد نوین اهواز به نتیجه تساوی 2 بر 2 دست یافت.

گفتنی است، نماینده آستارا با 4 امتیاز در رده 11 جدول 14 تیمی گروه A قرار دارد و شهرداری فومن با یک امتیاز در قعر این جدول است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code