استان ها > گیلان

پیام تسلیت استاندار در پی شهادت مرزبان گیلانی

ورگ/گیلان استاندار گیلان در پی شهادت سرباز وظیفه شهید «افشین آشناور» مرزبان غیور گیلانی در استان آذربایجان غربی، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام تسلیت ارسلان زارع، استاندار گیلان به شرح زیر است:

بسم رب‌الشهداء و الصدیقین

خبر شهادت مرزبان غیور گیلانی کشورمان، سرباز وظیفه «افشین آشناور» که حین گشت‌زنی در مرز پیرانشهر استان آذربایجان غربی به فیض عظیم شهادت نائل آمد، موجب تالم شد.

سربازان جان بر کف در مرزهای کشور به صورت بی‌وقفه در تلاشند تا این سرزمین را از کوچک‌ترین گزند بدخواهان در امان نگاه دارند و دشمنی‌های پایان‌ناپذیر بدخواهان مردم و معاندان نظام جمهوری اسلامی و عجز، ناتوانی و عصبانیت آن فرومایگان در مقابل اراده، عزم و همدلی ملت شریف و غیور ایران اسلامی، ناچیز است.

اینجانب ضمن محکومیت این اقدام تروریستی، شهادت مرزبان گیلانی «سرباز وظیفه افشین آشناور» را به خانواده آن شهید گرانقدر و مردم شریف استان گیلان خصوصا شهرستان فومن تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان معزز از درگاه ایزدمنان، صبر مسالت می‌نمایم.

به گزارش ورگ؛ «افشین آشناور» اهل استان گیلان، شهر فومن و سرباز هنگ مرزی پیرانشهر بود که روز گذشته ۵ مرداد ماه حین اجرای گشت و کمین و انجام ماموریت محوله در مرز پیرانشهر به شهادت رسید.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *