استان ها > گیلان

پرهیز از تردد  غیرضروری در محورهای کوهستانی گیلان

ورگ/گیلان رئیس پلیس راه گیلان گفت: در حال حاضر تردد در همه محورهای مواصلاتی استان جریان دارد اما در محورهای کوهستانی و گردنه‌های استان تردد با زنجیر چرخ میسر است.

سرهنگ حسین محمدپور در گفت‌وگو با ورگ، در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی و کوهستانی گیلان در پی بارش برف، اظهار کرد: در حال حاضر تردد در شریان های اصلی استان بدون مشکل جریان دارد اما در محورهای کوهستانی و گردنه‌های استان تردد با زنجیر چرخ میسر است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه تردد در ارتفاعات با زنجیر چرخ امکان پذیر است، افزود: در محورهای کوهستانی پونل به خلخال، اسالم به خلخال، رودبار و اشکورات به دلیل بارش برف تردد با زنجیر چرخ مقدور است.

وی با اشاره به اینکه در محورهای جلگه ای مشکلی در تردد وجود ندارد، گفت: به رانندگان توصیه می‌کنیم حتی‌المقدرو از سفرهای غیر ضروری خصوصا در مناطق کوهستانی خودداری کنند و در صورت لزوم هم تجهیزات ایمنی نظیر نقشه مسیریاب، سوخت کافی، زنجیر چرخ، آذوقه و لباس گرم به همراه داشته باشند. در محورهای کوهستانی به دلیل دید محدود با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا انشاالله شاهد حوادث تلخ نباشیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code