استان ها > کهگیلویه و بویراحمد

ورگ و ایکنا فعال‌ترین رسانه در اطلاع رسانی حوزه کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

ورگ/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو خبرگزاری ورگ و ایکنا در پوشش اخبار کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد فعال ترین رسانه این استان بودند و رکورد زدند.

علی حسن مظاهری، عصر روز یکشنبه ۲۵ اسفندماه در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی صحیح و به‌موقع باعث شفاف‌سازی و اعتماد مردم می‌شود، افزود: خبرنگاران به‌عنوان خیران رسانه‌ای نقش اساسی در ترویج فرهنگ احسان، انفاق و نیکوکاری دارند.و نقش رسانه در ارتقای شاخص‌های توسعه، گسترش فرهنگ کار، اعتمادسازی مردم نسبت به کمیته امداد و کاهش فقر بسیار مؤثر است.

وی با بیان اینکه رویکرد تعاملی مطلوبی بین کمیته امداد با اصحاب رسانه حاکم است که این نشان‌دهنده نوع نگاه و اعتقاد این نهاد با تلاش گران عرصه اطلاع‌رسانی است، اظهارکرد: خبرنگاران می‌توانند در انتقال پیام‌ها و مفاهیم کمک به کمیته امداد بخصوص در حوزه آسیب‌شناسی یار و مددکار این نهاد باشند.

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: خبرنگاران همواره در بحران‌ها در کنار امدادگران بوده و با اخبار و اطلاعاتی که از مناطق محروم منتشر می‌کنند، کمک‌رسان این نهاد در توزیع خدمات به نیازمندان هستند.

مظاهری با اشاره به رسالت خبرنگاران در تنویر افکار عمومی، تصریح کرد: کمیته امداد از نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خبرنگاران استقبال می‌کند و خبرنگاران باید حوزه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی را مرجعی بدانند که ورود به آن برای انتقال مشکلات و آسیب‌های جامعه هدف لازم است.

به گزارش ورگ، وی ادامه داد: رسانه‌های وابسته به جهاد دانشگاهی شامل ورگ به سردبیری “عیسی فتحی” و ایکنا به دبیری “سیده مهناز خزیر” بیشترین همکاری را در سال‌ ۹۸ با این نهاد انقلابی داشته‌اند.

گفتنی است که ۲۲ فعال رسانه‌ای در پوشش اخبار کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code