استان ها > هرمزگان

ورود ناگهانی یک مینی‌بوس به مدرسه‌ای در بندرعباس، پنج مجروح بر جای گذاشت

ورگ/هرمزگان رئیس پلیس راهور استان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ورود ناگهانی یک مینی‌بوس به مدرسه‌ای دخترانه در کوی نیایش بندرعباس پنج مجروح بر جای گذاشت.

سرهنگ مجید صالح پور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام مرکز پیام پلیس راهور شهرستان بندرعباس مبنی بر وقوع یک فقره تصادف جرحی واقع در شهرک نیایش روبروی دبستان دخترانه، بلافاصله مأموران برای بررسی صحنه حادثه به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند راننده یک دستگاه مینی‌بوس در مقابل دبستان نیاش اقدام پارک خودرو می‌کند و جهت خرید از سوپرمارکت از خودرو خارج می‌شود و در همین حین کودک خردسالی که در درون خودرو بوده ضمن بازی با دنده منجر به خلاصی خودرو شده که با توجه به وضعیت معبر (شیب سرازیری)، مینی‌بوس به راه افتاده و ضمن برخورد با سه دستگاه خودروی دیگر با درب مدرسه برخورد و سپس وارد حیاط مدرسه می‌شود.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: در این حادثه پنج نفر مجروح شدند که چهار نفر از این دانش‌آموزان دچار آسیب‌دیدگی جزئی شدند، یک نفر نیز دچار شکستگی دست شده که به‌وسیله عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و وضعیت وی رو به بهبود است.

رئیس پلیس راهور استان با تأکید بر اینکه علت وقوع حادثه بی‌احتیاطی از سوی راننده مینی‌بوس به علت عدم رعایت نکات ایمنی در پارک صحیح خودرو نقض ماده ۱۶۰ آئین‌نامه راهنمایی و رانندگی تشخیص داده شده است، خاطرنشان کرد: خودرو توقیف و راننده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code