استان ها > زنجان

هیچ فردی جرات حمله به ایران را ندارد

امام جمعه موقت زنجان گفت: آمریکا گوش خود را باز کند که ملت ایران پیرو ولایت‌فقیه بوده و هیچ فردی جرات تجاوز به کشور را نخواهد داشت.

به گزارش ورگ، حجت‌الاسلام سیدرضا موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زنجان، اظهار کرد: نمونه بارز قدرت ایران و جوانان مخلص آن‌را در دستگیری اخیر مدیر یک شبکه معاند نظام دیدیم. هفته گذشته شاهد دستگیری روح‌الله زم بودیم که همین موضوع بار دیگر اقتدار سپاه را به رخ جهانیان کشاند.

وی با اشاره به اینکه دستگیری روح‌الله زم جز نیروهای سپاه کار کسی دیگر نبود، گفت: دستگیری این معاند نظام به فرانسه و آمریکا شوک وارد کرده است و همه کسانی که با وی همدست بودند در ترس هستند که روزی سپاه آنها را هم دستگیر خواهد کرد.

خطیب موقت نماز جمعه زنجان تصریح کرد: مهم‌تر از دستگیری زم آن است که وی این اطلاعات را از کجا به‌دست آورده بود؟ چون می‌دانیم که برخی از افراد در دستگاه‌های ما به وی خط می‌دادند پس باید آنها هم دستگیر شوند.

وی همچنین به نقشه شوم دشمن برای ترور سردار سلیمانی و کشف آن از سوی سپاه اشاره کرد و گفت: این تیم ترور دستگیر و عملیات آنها از سوی سپاه خنثی شد.

موسوی همچنین به فرارسیدن ایام اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: اگر اهل بیت امام حسین (ع) نبود قطعا خون شهدای کربلا پایمال می‌شد و اگر آنها به کربلا نمی‌رفتند جریان کربلا در کربلا باقی می‌ماند.

خطیب موقت نماز جمعه زنجان با اشاره به اینکه پس از وقوع واقعه کربلا خانواده ایشان اهداف امام حسین (ع) و واقعه عاشورا را بیان و روشنگری کردند، گفت: اگر اهل بیت (ع) نبودند ما نمی‌دانستیم در عاشورا چه اتفاقی افتاده و دشمن چه ظلمی به اهل بیت امام حسین (ع) کرده است.

وی با اشاره به اینکه اهل بیت امام حسین (ع) بودند که حاضر شدند جان بدهند و پای دین بمانند، گفت: اگر اهل بیت  از امام نبودند از کجا می‌دانستیم که چگونه امام حسین (ع) را شهید کردند و چه اتفاقی افتاده است؟  آن واقعه افتاد و اهل بیت (ع) اسلام و قرآن را زنده کردند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code