استان ها > گیلان

هوای گیلان همچنان پایدار است

ورگ/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان گفت: نقشه های هواشناسی همچنان استقرار جوی پایدار در منطقه را نشان می دهد و این شرایط پایدار جوی حداقل تا روز چهارشنبه هفته جاری ماندگار است.

یوسف شجاعی در گفت وگو با ورگ، با بیان اینکه امروز شاهد آسمانی صاف و آفتابی در نقاط مختلف گیلان بودیم، اظهار کرد: دمای هوای رشت بین ۶ تا ۲۲ درجه سانتی گراد در نوسان بود.

وی با بیان اینکه آستانه اشرفیه، لاهیجان و رودبار با ۲۳ درجه سانتی گراد و دیلمان با دو درجه سانتی گراد به تربیت بیشترین و کمترین دما را در بین ایستگاه های هواشناسی استان داشتند، تصریح کرد: فردا آسمان گیلان صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

کارشناس هواشناسی گیلان ادامه داد: نقشه های هواشناسی همچنان استقرار جوی پایدار در منطقه را نشان میدهد و این شرایط پایدار جوی حداقل تا روز چهارشنبه هفته جاری ماندگار است.

شجاعی افزایش ابر، وزش باد و مه صبحگاهی پدیده های قابل پیش بینی طی دو روز آینده دانست و یادآور شد: طی این مدت انتظار داریم آسمان در غالب نقاط استان صاف و آفتابی باشد.

وی از افزایش نسبی دمای هوا در روز و شب های نسبتا سرد خبر داد و اضافه کرد: دریا تا اواسط هفته آرام بوده و موج های کوتاه شرایط را برای صیادی و دریانوردی فراهم می کند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code