استان ها > گیلان

نیروی انتظامی حافظ مرزهای عقیدتی جامعه است

ورگ/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: نیروی انتظامی حافظ امنیت داخلی، مرزهای جغرافیایی و همچنین مرزهای عقیدتی جامعه است.

آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در دیدار جانشین فرمانده و معاونان ناجا و همچنین فرماندهان انتظامی استان‌های گیلان، مازندران و گلستان با اشاره به برگزاری جلسه تصمیم‌گیری طرح‌های تابستانی و دریا در استان‌های شمالی اظهار کرد: انشاالله تصمیم‌های خوبی در طرح‌های تابستانی و سواحل دریا داشته باشید.

وی در ادامه عمل به وظیفه در نظام دینی را مهم عنوان کرد و افزود: نظامیان در ایران اسلامی ذوب شده در دین، مردم و ولایت هستند و از جایگاه ویژه‌ای در اجتماع برخوردارند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه به قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنیم، تصریح کرد: نیروی انتظامی حافظ امنیت داخلی، مرزهای جغرافیایی و همچنین مرزهای عقیدتی جامعه است.

آیت‌الله فلاحتی، اجرای طرح ناظر توسط نیروی انتظامی را در راستای حفاظت از مرزهای عقیدتی دانست و بیان کرد: دشمن تمام امکانات خود را برای ویرانگری مرزهای عقیدتی جامعه اسلامی به کار گرفته است.

وی به مهم بودن ظرفیت منابع انسانی در ایران اسلامی برای دشمن اشاره کرد و گفت: مردم، قوای مسلح و مسئولان ما به هم گره خورده‌اند و بر سر مسائل دینی و اخلاقی وحدت دارند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال استحاله فرهنگی جوامع مختلف است، خاطرنشان کرد: امروز بار بزرگ حمایت از کیان نظام اسلامی به دوش همه است و رهبر معظم انقلاب ستون این خیمه محسوب می شود.

آیت‌الله فلاحتی، حمایت از کیان اسلامی را مسیر و مقصد تمام مسئولان ذکر کرد و یادآور شد: خودصیانتی، خودباوری و انتقال تجربه به نسل آینده باید مد نظر مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه دشمن تمام امکانات نظامی، اقتصادی و … خود را در جنگ ترکیبی بسیج کرده تا مردم را نسبت به جامعه اسلامی بدبین کند، اظهار کرد: نیروهای جوان پرورش یافته در نظام اسلامی از جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند و این امر در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری تحقق پیدا کرده است.

امام جمعه رشت، قوای مسلح به ویژه نیروی انتظامی را دارای سخن در عرصه سیاست دانست و افزود: نظامیان ما سیاست باز نیستند و خدا را شاکریم انسان‌های دارای فهم از ولایت دفاع می‌کنند.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه نظامیان در نظام جمهوری اسلامی گنجینه‌ای برای نسل امروز هستند، بیان کرد: انتقال تجربه دوران دفاع مقدس به نسل های آینده مهم است.

نماینده ولی فقیه در گیلان بر انسان سازی در مجموعه نیروی انتظامی تاکید کرد و یادآور شد: سالانه هزاران جوان در نیروهای مسلح خدمت می‌کنند و ساختن آنها ارزشمند است.

وی با قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب از نیروی انتظامی اظهار رضایت کردند و این افتخار با هیچ چیز دیگر قابل جایگزینی نیست.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code