استان ها > گیلان

نوسازی ناوگان راهداری گیلان با ۱۷ دستگاه ماشین آلات سنگین

ورگ/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از الحاق ۹ دستگاه ماشین آلات سنگین جدید به ناوگان راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان خبر داد و گفت: به زودی هشت دستگاه ماشین آلات سنگین دیگر به ناوگان راهداری اضافه خواهد.

سبحان الله علیپور در گفت وگو با ورگ، از الحاق ۹ دستگاه ماشین آلات سنگین جدید به ناوگان راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: اعتبار لازم جهت خرید این ماشین آلات ملی بوده است.

وی ماشین آلات مذکور را شامل سه دستگاه بیل مکانیکی چرخ زنجیری، یک دستگاه گریدر و پنج دستگاه لودر دانست و تصریح کرد: در مجموع ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان جهت خریداری این ماشین آلات هزینه شده است.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه به زودی هشت دستگاه ماشین آلات سنگین دیگر به ناوگان راهداری اضافه خواهد شد، گفت: اعتبار لازم جهت خرید این هشت دستگاه استانی خواهد بود.

علیپور، ظرفیت ناوگان راهداری گیلان را ۲۸۸ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک دانست و یادآور شد: ۱۷ دستگاه ماشین آلات سنگین به این ناوگان افزوده می شود.

وی با بیان اینکه از ماشین آلات ناوگان راهداری در بحران های طبیعی مانند برف و سیل نیز استفاده خواهد شد، خاطرنشان کرد: با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوای گیلان نیازمند نجهیز و نوسازی ناوگان راهداری هستیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code