استان ها > خوزستان

نمی‌خواهم سومین تجربه تلخ گریبان‌گیرم شود

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این‌که قطعا طی چند روز آینده تصمیم نهایی خود را برای ادامه همکاری با این باشگاه خواهم گرفت، گفت: من دو تجریه خیلی بد با دو تیم مختلف در ایران داشته‌ام و نمی‌خواهم این تجربه تلخ برای بار سوم نیز گریبان‌گیرم شود.

دراگان اسکوچیچ در گفت‌وگو با ورگ، درخصوص شرایط تیم فوتبال نفت آبادان، اظهارکرد: شرایط خوبی نداریم زیرا هیچ کدام از بازیکنان و اعضای کادرفنی تاکنون دریافتی نداشته‌اند. تمام کسانی که در تیم فعالیت می‌کنند برای ادامه زندگی‌شان نیاز به پول دارند و بر این اساس شرایط روحی تیم، خوب نیست.

وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به سابقه فعالیت در تیم‌های ایرانی، کار کردن در نفت آبادان را چطور ارزیابی می‌کنید؟ گفت: تیم خیلی خوبی داریم، البته در یکسری پست‌ها با کمبود بازیکن مواجه هستیم، به صورتی که گاهی اوقات روی نیمکت یک دفاع وسط هم نداریم؛ بنابراین برای قدرتمندتر شدن نیاز به یکسری مهره داریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا نفت امسال می‌تواند در رده‌های بالایی جدول قرار بگیرد؟ عنوان کرد: اصلا به شرایط و آینده تیم خوشبین نیستم زیرا همان طور که گفتم با مشکل مالی مواجه هستیم. شرایط برای هیچ کسی کاملا مشخص نیست و نمی‌دانم چند روز یا چند ماه دیگر این شرایط تغییر می‌کند. نمی‌توان به شرایط باشگاه در آینده خوشبین بود. البته با این وجود خود من خوشبین هستم و به آینده دید مثبت دارم.

وی در پاسخ به پرسش دیگری که آیا درست است که باتوجه به همین مشکلات شما طی روزهای گذشته برای ادامه همکاری با نفت آبادان دچار تردید شده بودید؟ گفت: نه به این صورت ولی قطعا طی چند روز آینده تصمیم نهایی خود را برای ادامه همکاری با این باشگاه خواهم گرفت زیرا من دو تجریه خیلی بد با دو تیم مختلف در ایران داشته‌ام و نمی‌خواهم این تجربه تلخ برای بار سوم نیز گریبان‌گیر من شود. با این وجود فرد صبوری هستم و مشکلات باشگاه و شهر آبادان را درک می‌کنم. نزدیک به چهار ماه است که دریافتی نداشته‌ایم و به نظرم این زمان زیادی است.

اسکوچیچ همچنین درباره دیدار تیمش در هفته هفتم برابر پارس جنوبی جم، بیان کرد: چند روز تا این دیدار زمان داریم و در این چند روز پارس جنوبی را آنالیز خواهیم کرد و سپس درباره نوع بازی و ترکیب تیم تصمیم میگیرم. پارس جنوبی تیم خوبی است و فکر می‌کنم بازی سختی خواهد بود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code