استان ها > گیلان

نقش استراتژیکی مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل در پرورش نیروها

ورگ/گیلان معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی ارتش با اشاره به اهمیت فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) منجیل، گفت: نحوه آموزش ها در این فرماندهی به گونه ای است که علی رغم تفاوت با گذشته و به روزتر شدن آموزش ها، می تواند برای سایر نیروها هم الگو باشد.

امیر دریادار دوم پرویز سلیمی پناه با حضور در شهر منجیل از یگان ها و مراکز مهم فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمربنی هاشم(ع) منجیل بازدید کرد.

معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی ارتش سپس با شرکت در مراسم پایان دوره 22 عالی رسته ای عملیات آبی خاکی، ماه رمضان را فرصتی برای نزدیکی به خداوند و خودسازی معنوی دانست و اظهار کرد: خداوند متعال در این ماه درهای رحمت خود را به روی بندگان می گشاید و همه ما باید از این فرصت برای تقویت ارزش های معنوی بهره  ببریم.

وی ضمن تبریک و تسلیت شهادت تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش، آنها را مدافعانی جان برکف  نامید که در مسیر مقدس دفاع از مرزهای آبی کشور به شهادت رسیدند.

معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی ارتش با اشاره به اهمیت فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) منجیل به عنوان یکی از مراکز بسیار مهم آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: این فرماندهی بسیار مهم بوده و به همین خاطر آموزش ها و برنامه های آن هم ویژه است، لذا نحوه آموزش ها در این فرماندهی به گونه ای است که علی رغم تفاوت با گذشته و به روزتر شدن آموزش ها، می تواند برای سایر نیروها هم الگو باشد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code