استان ها > خوزستان

نظارت سازمان بازرسی بر طرح ضربتی جمع آوری آب‌های سطحی و آبگرفتگی اهواز

ورگ/خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان از نظارت سازمان بازرسی بر حسن اجرای طرح ضربتی جمع آوری آبهای سطحی و آبگرفتگی اهواز خبر داد.

حجت الاسلام  صادق مرادی در یکصد و هفتمین جلسه شورای شهر اهواز که امروز دوشنبه (۲۱ بهمن‌ماه) برگزار شد، اظهار کرد: اساسا بحث ما این است که بتوانیم در راستای مطالب و مسائل شهری، خدمتی به مردم اهواز و خوزستان کنیم.

به گزارش ورگ، وی با اشاره به پیگیری رئیس قوه قضائیه در خصوص بحث آبگرفتگی اهواز، گفت: اینکه رئیس قوه قضائیه وضعیت آبگرفتگی نقاط آسیب‌دیده و محروم را پیگیری می‌کند، نشان از حساسیت موضوع است. رئیس قوه قضائیه پیگیر وضعیت نقاط محروم مانند حصیرآباد و کوت عبدالله بود نه نقاط برخوردار مانند کیانپارس.

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: اینکه رئیس قوه قضائیه از من می‌خواهد مسببین را بررسی کنم و پیگیر موضوع باشم، نشان از اهمیت مساله است. اینکه من به عنوان رئیس کل دادگستری خوزستان  و همچنین نماینده ولی فقیه در خوزستان در این جلسه حضور داریم، نشان از اهمیت موضوع آبگرفتگی است.

مرادی با اشاره به طرح ضربتی جمع آوری آبهای سطحی و آبگرفتگی اهواز بیان کرد: سازمان بازرسی را مامور کرده ام که به محض اینکه اجرای این طرح آغاز شود، در این زمینه نظارت تمام داشته باشند.

وی بیان کرد: امیدواریم آبفا و شهرداری در اجرای این طرح حسن اجرا داشته باشند و در نهایت نیز سازمان بازرسی، این حسن اجرا را به صورت مکتوب به ما اطلاع دهد. امیدواریم شرکت آبفا و شهرداری اهواز با نظارت اعضای شورا تلاش‌های خوبی داشته باشند و شاهد این باشیم که کمترین آسیب به مردم وارد شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code