استان ها > گلستان

نخستین دوره جشنواره «سرو سرخ» در گلستان برگزار می‌شود

ورگ/گلستان سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان گلستان گفت: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، اولین جشنواره فرهنگی و هنری سرو سرخ در گلستان برگزار می‌شود.

دکتر نوید ثنایی امروز در جلسه مسئولین فرهنگی دانشگاه‌های استان گلستان اظهار کرد: سپاه نینوا، بسیج، حوزه هنری و جهاد دانشگاهی گلستان از همان روزهای اول برای برگزاری این جشنواره در کنار دانشگاه فرهنگیان پای‌کار بودند.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی و انقلاب اسلامی، ایستادگی و مقاومت، ایثار و شهادت، سرباز ولایت، تربیت نسل انقلابی و مکتب سلیمانی از محورهای این جشنواره است.

ثنایی بیان کرد: رشته‌های این جشنواره شامل ادبی (شعر، دلنوشته، داستان کوتاه)، فرهنگی (کلیپ، اینفوگرافیک، موشن گرافیک، پادکست) و هنری (نقاشی، خوشنویسی، نقاشی، خط، عکاسی) است.

سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان گلستان، مهلت ارسال آثار را تا ۱۵ اسفندماه امسال اعلام کرد و گفت: دانشجویان می‌توانند آثار خود را از طریق نشانی اینترنتی sarvesorkh.cfu.ac.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

ثنایی گفت: مراسم اختتامیه ۲۳ اسفندماه، همزمان با هفته بزرگداشت شهدا برگزار می‌شود.

سیدعزیز موسوی، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان گلستان نیز در این جلسه گفت: جهاد دانشگاهی آمادگی آن را دارد که به میزبانی خبرگزاری ورگ، نشست خبری را با حضور خبرنگاران استان با موضوع این جشنواره برگزار کند.

وی بیان کرد: از ظرفیت سامانه رویتاب جهاد دانشگاهی نیز می‌توان در اطلاع‌رسانی که تأثیر بسازی دارد، استفاده کرد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code