استان ها > البرز

ناوگان آتش‌نشانی کرج نوسازی می‌شود

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: در حال حاضر ۴۶۰ نیروی عملیاتی در ۲۶ ایستگاه آتش نشانی کرج در حال خدمت هستند.

به گزارش خبرنگار ورگ، محمد یساولی در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی که صبح امروز(۱۸ مرداد) در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، اظهار کرد: این آزمون همزمان با سراسر کشور از ساعت 9 صبح امروز آغاز شده و تا ۱۲ ظهر ادامه دارد و طی آن چهارهزار و ۴۱۵ نفر به رقابت می پردازند.

وی ادامه داد: این افراد برای دو شغل آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین با هم  رقابت می‌ کنند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج توضیح داد: سهمیه استان البرز برای پذیرش در این آزمون استخدامی 180 نفر است که از این تعداد 92 نفر در پست آتش‌نشان و 88 نفر هم در پست راننده آتش‌نشان استخدام می‌شوند.

این مسئول افزود: پس از آزمون کتبی اسامی سه برابر ظرفیت قبول شدگان، یعنی 540 نفر برای انجام آزمون عملی معرفی خواهند شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج  اظهار کرد: از میان پذیرفته شدگان این آزمون ۸۰ نفر سهمیه کرج است.

یساولی با اشاره به تعداد آتش نشانان فعال در کرج توضیح داد:  در حال حاضر ۴۶۰ نیروی عملیاتی در ۲۶ ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت هستند.

وی  با تاکید بر ضرورت ارتقای امکانات و تجهیزات آتش نشانی اظهار کرد: با نگاه مساعد شهردار و شورای شهر امسال  شاهد ارتقای زیرساخت ها و امکانات آتش نشانی کرج خواهیم بود و تا پایان سال با تخصیص اعتبارات مناسب،  بخشی از ناوگان این سازمان نوسازی می شود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی گفت: تا پایان شهریور ماه دو ایستگاه به ۲۶ ایستگاه آتش نشانی موجود اضافه می شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code