استان ها > قم

موشک‌های مقاومت جبهه‌های استکبار را به رگبار خواهند بست

ورگ/قم دبیرکل سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب بیان کرد: در آینده‌ای نزدیک موشک‌های مقاومت جبهه‌های استکبار را به رگبار خواهند بست و در این شرایط پیروزی نهایی با جبهه مقاومت خواهد بود.پیام این تجمع این است که انتقام خود را خواهیم گرفت و این انتقام پشیمان کننده خواهد بود.

آیت‌الله محسن اراکی شنبه شب در اجتماع عظیم جوانان شباب مقاومه در مصلی قدس  قم برگزار شد، با ذکر این مطلب که خبر شهادت سردار سلیمانی دل همه ملت ایران را از غم آکنده کرده و قلب‌های مردم را زخمی کرده است، گفت: جبهه مقاومت باید کار دشمن را باید یکسره کند و سلطه‌ای بی‌رحمانه‌ای که بر منطقه دارد را از بین ببرد.

وی افزود: مقوله شهادت ویژه‌ای جامعه اسلامی و کشته شدن درراه خدا است و این موضوع در قرآن کریم دارای تعریف است به‌طوری‌که شهادت رابطه و پیمان ناگسستنی با ولایت‌فقیه و جانشین امام زمان دارد.

اراکی تصریح کرد: پیمان اطاعت و نصرت بین شهدا و خداوند وجود دارد و درواقع شهیدان این راه ف شهیدان زنده‌ای هستند که در همین حیات دنیایی زندگی آن‌ها ادامه داشته و حضور دارند. ه شهدا مژده‌های زیادی به مردم می‌دهند که نخستین بشارت و مژده شهدا این است که خوف از جامعه ایمانی ریشه‌کن می‌شود.

وی گفت: امروز یکی از آثار خون این شهدا این است که جبهه مقاومت هیچ خوفی از آمریکا و مزدوران آن نخواهد داشت. شهید ابو مهدی مهندس و سردار قاسم سلیمانی در بین ما حضور دارند و حُزنی در این زمینه به دل راه نخواهیم داد.

دبیر کل سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلام تأکید کرد: هیچ شکست و کوتاهی در جبهه مقاومت وجود نخواهد داشت و با تمام قوا درزمینهٔ بیرون کردن استکبار جهانی از منطقه تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: در آینده‌ای نزدیک موشک‌های مقاومت جبهه‌های استکبار را به رگبار خواهند بست و در این شرایط پیروزی نهایی با جبهه مقاومت خواهد بود.پیام این تجمع این است که انتقام خود را خواهیم گرفت و این انتقام پشیمان کننده خواهد بود.

وی کشورهای منطقه و هم‌پیمانان منطقه‌ای استکبار جهانی را موردتوجه قرارداد و گفت: هم‌پیمانان استکبار جهانی در منطقه باید باقدرت جبهه مقاومت کنار بیایند و در غیر این صورت نابود خواهند شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code