استان ها > خوزستان

مصاحبه‌ای نداشتم که بگویم وضعیت نفت آبادان بحرانی است

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با تکذیب مصاحبه منتشر شده از وی در یکی از رسانه‌ها و درج این‌که وضعیت تیم بحرانی است، گفت: من اصلاً مصاحبه‌ای نداشتم که بخواهم بگویم وضعیت صنعت نفت بحرانی است.

علی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با ورگ – منطقه خوزستان، با واکنش نسبت به انتشار مصاحبه‌ای از طرف وی در یکی از رسانه‌ها و اعلام این‌که وضعیت نفت آبادان بحرانی است، اظهارکرد: من بیش از یک ماه است که با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نداشته‌ام ولی امروز یکی از خبرگزاری‌ها از قول من مصاحبه‌ای روی خروجی خود قرار داده است که قویاً آن را تکذیب می‌کنم.

وی عنوان کرد: من اصلاً مصاحبه‌ای نداشتم که بخواهم بگویم وضعیت صنعت نفت بحرانی است و نمی دانم بر چه اساس این مصاحبه و صحبت‌ها را از طرف نوشته و منتشر کرده‌اند. به هر حال باشگاه این موضوع را بررسی می‌کند و از آن رسانه حتماً شکایت خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: در حال حاضر تکلیف اعضای هیأت مدیره باشگاه مشخص نیست و من هم نمی‌توانم اظهارنظری درباره تیم داشته باشم. امیدوارم تکلیف اعضای هیأت‌مدیره هرچه سریع‌تر مشخص شود تا بتوانیم اقدامات لازم را برای حضور موفق تیم در فصل نوزدهم لیگ برتر داشته باشیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code