استان ها > همدان

مشکل زمین چمن مجموعه آزادی اسدآباد مرتفع می‌شود

ورگ/همدان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد گفت: زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی شهرستان اسدآباد دارای ۳۵ سال قدمت بوده که در حال حاضر نیازمند مرمت و بازسازی است و به دستور مدیرکل ورزش جوانان استان همدان مشکل زمین چمن این مجموعه ورزشی مرتفع خواهد شد.

علی جمور در گفت‌وگو با ورگ، با بیان اینکه زمین چمن مجموعه آزادی در حدود یک هکتار دیگر قابل استفاده نیست، تصریح کرد: از زمین چمن مجموعه پیش از این چهار باشگاه فوتبال در حال استفاده بودند که به علت نامساعد بودن وضعیت چمن امکان استفاده از این زمین برای آنها وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه در حال پیگیری جذب اعتبار مورد نیاز برای مرمت و بازسازی مجموعه آزادی هستیم، یادآور شد: به دستور مدیرکل ورزش و جوانان استان مشکل زمین چمن مجموعه آزادی باید مرتفع شود که در صورت مرمت و بازسازی تا پایان سال بهره برداری از زمین چمن مرمت شده مجموعه انجام خواهد گرفت.

جمور یکی از مشکلات زمین چمن مجموعه آزادی را آبیاری عنوان کرد و یادآور شد: پیش از این زمین چمن مجموعه از طریق آب شرب در حال آبیاری بود که به علت غیرقانونی بودن امر، آبیاری فضای زمین چمن از طریق آبرسانی تانکرهای فضای سبز شهرداری انجام می گرفت.

وی خاطرنشان کرد: برای حفظ و نگهداری چمن طبیعی مجموعه نیاز به آبیاری هر روزه بوده و قبل از آغاز مرمت و بازسازی اساسی زمین چمن باید ابتدای امر مشکل آب زمین چمن را مرتفع کنیم و این امر نیازمند حفر چاه خواهد بود

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد بیان کرد: مرمت زمین چمن استادیوم ضرورت دارد و قطعاً توجه به مرمت و بازسازی آن با توجه به قرار گرفتن در بهترین نقطه شهر به عنوان مرکز ورزشی شهرستان رونق خواهد گرفت.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code