استان ها > گیلان

مشکلات معیشتی همانند دیگر دستاوردهای نظام حل شدنی است

ورگ/گیلان فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: مشکلات معیشتی مردم، همانند دیگر دستاوردهای نظام حل شدنی است.

حسن رستم زاد در جمع راهپیمایان شهرستان آستارا که در چهارراه معلم این بندر مرزی گرد هم آمدند، اظهار کرد: مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ضمن پاسداشت فجر انقلاب، پرشور تر از همیشه برای گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی حضور یافتند.

وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب شاهد عزت بیش از پیش نظام خواهیم بود، ادامه داد: در منطقه ای از جهان که پر از درگیری و تنش های سیاسی و نظامی است، ایران اسلامی به برکت خون شهدا و رهنمون های مقام معظم رهبری در ثبات، آرامش و امنیت قرار گرفته است.

وی با اشاره به فلسفه شکل گیری انقلاب اسلامی ایران، افزود: پیر جماران چهار دهه پیش بیرق آزادگی را در جهان بلند کرد و مردم هم لبیک گفتند و هم اکنون که چهل و یک سال از آن روز می گذرد، جهان بیشتر عزت ملت ایران را می بیند.

رستم زاد با تأکید بر اینکه امام خمینی (ره) همه معادلات جهان را عوض کرد، یادآور شد: بهترین و رشیدترین جوانان ما در جبهه های مختلف ایام انقلاب و پس از آن شهید شدند تا امروز بتوانیم از لحاظ علمی خود را به بالاترین حد ممکن برسانیم.

وی اضافه کرد: ایران در بسیاری از عرصه ها به پیشرفت رسیده و دانش های مختلف را بومی سازی کرده و این حاصل تلاش شبانه روزی ملت سرافراز ایران با تبعیت از رهنون های مقام معظم رهبری است.

فرماندار آستارا با بیان اینکه دشمنان می خواهند با تحریم های ظالمانه، ملت ما را به زانو درآورند، خاطر نشان کرد: آنها فکر کردندمی توانند با ترور شهید قاسم سلیمانی در آستانه انتخابات به کشور ما ضربه وارد کنند.

وی با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی مردم، همانند دیگر دستاوردهای نظام حل شدنی است، تصریح کرد: در یک سال گذشته و با دستان خالی اتفاقات خوبی در شهرستان مرزی بندر آستارا افتاد که این روند توسعه ای در حال تقویت است.

وی در پایان اضافه کرد: اجرای بخشی از طرح فاضلاب شهری، احداث مسکن مددجویان، برقراری حق نوار مرزی، افتتاح زمین چمن مصنوعی و پیست سلامت، پروژه های گازرسانی و برق رسانی، راه آهن آستارا – آستارا – رشت، سد لاستیکی و سایر پروژه ها در شهرستان آستارا محقق شده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code