استان ها > بوشهر

مردم به شایسته‌ترین شکل ممکن حاج قاسم را تا خدا بدرقه کردند

ورگ/بوشهر رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: مردم به شایسته‌ترین شکل ممکن حاج قاسم را تا خدا بدرقه کردند.

عبدالکریم جمیری در آیین اولین سالروز شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی با تسلیت ایام فاطمیه و ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی گفت: سخن گفتن در فرصت‌های کوتاه در خصوص شخصیت‌های بزرگ کار بسیار سختی است و در یک کلمه به راحتی بگویم که شخصیت‌هایی مانند شهید والامقام سردار سلیمانی، نیازی به سخنان ما ندارند. او به خوبی با روش و منشی که در زندگی انتخاب کرد اوج پذیرش از سوی خدا و مردم را دریافت. 

وی عنوان کرد: مردم به شایسته‌ترین شکل ممکن حاج قاسم را تا خدا بدرقه کردند و این ما هستیم که باید از زندگی و مرگ او بدانیم که کجای کار هستیم و چه کرده‌ایم و امروز چه وظیفه‌ای داریم. 

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: برای حفظ و حراست مکتب شهید سلیمانی باید چه نقشی را ایفا کنیم. بروز و ظهور شخصیت سردار سلیمانی در این زمانه نشانه‌ای برای انسان‌ها است تا خداوند بله ما نشان دهد که در پرتو ایمان به خداوند جهاد و مبارزه با استکبار با تمام قدرت امری شدنی است. مردم‌دوستی و اخلاص در عمل شدنی است. 

جمیری با اشاره به اینکه سردار سلیمانی صاحب یک مکتب است، عنوان کرد: او در همه حالات نشان داد که به خوبی و در حد اعلا یک ولایتمدار به تمام معنا با همه دقایق و ظرایف آن است.

وی خاطرنشان کرد: یاد بگیریم که اگر هر کسی مسیر را بر مبنای ولایتمداری انتخاب کند به تناسب سرمایه‌گذاری خود برداشت نماید. همه اینها در گرو عمل، ایمان به خداوند، و اخلاصی است که پیشه می‌کنیم تا به قدر کفایت بهره برده و از قافله عقب نمانیم.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code