استان ها > زنجان

مردم از مسئولان انتظار انجام کارهای شدنی را دارند

ورگ/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم انتظار انجام کارهای شدنی را از مسئولان را دارند.

حجت‌الاسلام حسن شجاعی ظهر امروز (۲ تیرماه) در حاشیه انعقاد قراداد بازسازی ۸۰ واگن مسافربری بین شرکت توسعه صنایع ریلی ایران و شرکت رعد تبریز، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه جهش تولید، اظهار کرد: تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه جهش تولید بیان‌گر آن است که این مقوله تحققیافتنی است که امیدواریم دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها پایکار بوده و در این راستا تلاش کنند.

وی با بیان این‌که مردم کشورمان مردمی فهیم هستند و میدانند شرایط ما اقتضای انجام برخی از کارها را ندارد، ادامه داد: توقع مردم از مسئولان انجام کارهای نشدنی نیست.

این مسئول با بیان این‌که گلایه‌ای که مردم دارند آن است که مجموعه‌ای از کارهای شدنی وجود دارد که انجام نمی‌شود، ادامه داد: اگر ما تمرکز کرده و با هنرمندی و دقت، کارهای شدنی را شناسایی و آن‌ها را انجام دهیم، هم وضعیت کشور بهبود می‌یابد و هم رضایت مردم جلب می‌شود.

در ادامه این جلسه نیز استاندار زنجان با بیان این‌که قطعا سفر وزیر راه و شهرسازی به استان، منشا خیر و برکت خواهد بود، ادامه داد: امیدواریم این حضور سبب گشایش و رفع مشکلات شود.

فتح‌الله حقیقی با اشاره به موافقت وزیر راه و شهرسازی با تکمیل دوخطه کردن راه‌آهن قزوین _ زنجان به عنوان پروژه اصلی و تکمیل آن در سالجاری، تصریح کرد: این پروژه که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری و رئیس جمهور به استان است، ۱۶ سال ناتمام مانده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code