استان ها > یزد

مراکز عمومی و خصوصی ابرکوه زیر ذره‌بین تیم بازرسی ستاد کرونا

ورگ/یزد فرماندار ابرکوه گفت: کلیه مراکز عمومی و خصوصی، فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات توسط بازرسان تیم ستاد مقابله و پیشگیری با کرونا از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی رصد می‌شود.

«محمد کاظمی‌نسب» که به همراه اعضای تیم بازرسی ستاد کرونا به صورت سرزده از چند مرکز عمومی، خصوصی و دستگاه دولتی بازدید و نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را بر طبق شاخصه‌های اعلام شده مورد ارزیابی قرار داد، در گفت‌وگو با ورگ، اظهار کرد: خوشبختانه نسبت به ماه‌های گذشته شرایط رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی دستگاه‌های دولتی، بخش خصوصی و دستگاه‌های عمومی بهتر شده و در این زمینه پیشرفت احساس می‌شود.

وی با بیان این که استفاده از ماسک و رعایت بهداشت از ارباب‌رجوع و مشتری‌ها ملموس است، خاطرنشان کرد: چند مورد نقض نکات بهداشتی نیز مشاهده شد که به مدیران این مجموعه‌ها تذکر داده و مقرر شد که بلافاصله جهت رفع نواقص اقدام و گزارش آن را به فرمانداری ارسال شود.

فرماندار ابرکوه در پایان تأکید کرد: در شرایط کنونی تمام فروشگاه‌های بزرگ، اصناف، ادارات دولتی و مراکز ارائه خدمات بخش خصوصی از سوی تیم بازرسی ستاد مقابله با کرونا، رصد می‌شوند و نظارت جدی بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی وجود دارد تا بتوانیم با همکاری مردم آسیب‌های این بیماری را به حداقل برسانیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code