استان ها > گیلان

مدیران در خدمت به مردم از سردار شهید سلیمانی الگو بگیرند

ورگ/گیلان معاون فرهنگی سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه مدیران در خدمت به مردم از سردار شهید سلیمانی الگو بگیرند، گفت: سردار سلیمانی همواره در ماموریت ها به دنبال ایفای نقش بودند و تلاش می کردند کمتر شناخته شوند.

کامیار مهدی پور در گفت وگو با ورگ با تسلیت بمناسبت اربعین سردار شهید سلیمانی اظهار کرد: سردار شهید سلیمانی قهرمان بین‌المللی است.

وی اصلی ترین ویژگی سردار شهید سلیمانی را اطاعت محض از ولایت  عنوان کرد و افزود: تبعیت از فرامین رهبری همواره سرلوحه امورات سردار شهید سلیمانی بود.

معاون فرهنگی سپاه قدس گیلان با تاکید بر به فرموده مقام معظم رهبری باید راه و مکتب سردار سلیمانی شناخته شود، گفت: سردار سلیمانی همواره در ماموریت ها بدنبال ایفای نقش بودند و تلاش می کردند کمتر شناخته شوند و این درس بزرگی برای همه آحاد جامعه است.

مهدی پور با بیان اینکه مدیران در خدمت به مردم از سردار شهید سلیمانی الگوگیری کنند گفت: از فرصت ها و پست هایی که در اختیار داریم برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه مکتب سردار شهید سلیمانی دارای شاخصه های بسیاری است که می تواند چراغ هدایت همه آحاد جامعه باشد، گفت: آشنایی نسل امروز با مکتب سردار سلیمانی سازنده است و برای کشور و جهان اسلام قدرت می سازد.

معاون فرهنگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه یکی از شاخصه های بارز شهید حاج قاسم سلیمانی، اخلاص است افزود: به فرموده پیامبر اکرم (ص) کسی که رفتارهایش را برای خدا قرار دهد، خدا پشتیبان او خواهد بود.

مهدی پور با بیان اینکه ترور حاج قاسم سلیمانی نشانه استیصال دشمن است یادآور شد: دشمن با شهادت سردار سلیمانی اشتباه بزرگی کرد زیرا شهید سلیمانی خطرناک تر از خود سلیمانی برای دشمنان است.

وی امنیت و آسایشی که امروز داریم بواسطه تلاش های حاج قاسم سلیمانی است که در بیرون از مرزها برای انقلاب اسلامی رقم زدند گفت: راهبردهای دشمن با مجاهدت های حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش نقش برآب شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code