استان ها > اصفهان

محمدی راد: شکست دادن سایپا کار سختی بود

ورگ/اصفهان سرمربی تیم سپاهان گفت: در لیگ امسال، رقابت‌ها آن چنان فشرده و سنگین است که هر تیم شانس برد در مقابل دیگری را دارد.

رحمان محمدی راد امروز (یکشنبه -۲۷ بهمن ماه) پس از پیروزی ۳ بریک شاگردانش مقابل سایپا اظهار کرد: شکست دادن سایپا پس از چندین برد متوالی کار سختی بود. سایپا این روزها خوب بازی می‌کند. ‌باید به آقای شهنازی و اعضای تیم تبریک گفت.

وی ادامه داد: حتی امروز هم بازی با کیفیتی را در سه ست اول از خود به نمایش گذاشتند. در ست سوم با تغییر مسیر در سرویس، دریافت‌های سایپا را دچار مشکل کردیم. پس از این اتفاق نظم دفاعی بازیکنانم هر لحظه بهتر شد و نتیجه مورد انتظار را کسب کردیم.

به گزارش ورگ، محمدی راد درباره عملکرد شاگردانش گفت: ما پس از چهار بازی  به همت باشگاه سپاهان امکانات و شرایط خوبی را در خارج از اصفهان سپری کردیم و هیچ کدام از بازیکنانم از این بابت خسته نبودند و امروز با نشاط بازی کردند. حتی بازیکنان ذخیره‌ در ۳ یا چهار امتیاز سرنوشت ساز به تیم کمک کردند. ما یک تیم هستیم و همه با هم؛ بازیکنان، کادر فنی و عوامل باشگاه، در شرایط خوب تا به امروز سپاهان سهیم هستند.

وی در تکمیل صحبت‌های مسعود تابش مبنی بر قهرمانی دور از انتظارمان در این فصل و تلاش برای ایجاد شرایط قهرمانی در سال آینده خاطر نشان کرد: من خوشحالم که در مجموعه سپاهان هستم. انسان‌های حرفه‌ای و آگاه به امور ورزش  در صدر باشگاه سپاهان حضور دارند. حتی پس از شکست‌هایمان نیز همیشه صحبت‌های آقای تابش باعث دلگرمی بازیکنان و حتی منِ مربی می‌شود. طرز فکر حرفه‌ای آقای تابش و تسلط و آگاهی وی نسبت به رشته‌هایی که در سطح حرفه‌ای به تیم داری آن پرداخته‌اند من را خوشحال می کند و جا دارد از این حیث به ایشان تبریک بگویم و تمام تلاش من و کادر فنی و بازیکنان این است که در شان اصفهان و باشگاه سپاهان در رقابت‌ها حاضر شویم.

وی درباره بازی بعدی تیمش مقابل تیم خاتم اردکان گفت: تیم اردکان در نیم فصل متحول شده است و خود را تقویت کرده و حتی شکل بازیشان را هم تغییر داده است و قطعا بازی سختی با این تیم خواهیم داشت.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code