استان ها > تهران

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران

رئیس پلیس راه شرق استان تهران از اعمال محدودیت های ترافیکی به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش ورگ ، سرهنگ سیاوش محبی طی سخنانی بیان کرد: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۷ شهریور ماه تا ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه سال جاری در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.
 
محبی اظهار کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۷ شهریور ماه تا ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از محورهای هراز و فیروزکوه ممنوع است و تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رییس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به محدودیت ترافیکی در محور هراز افزود: تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز همچنان ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه تا ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۸ شهریور ماه و در روزهای دوشنبه تا شنبه مورخ ۱۸ الی ۲۳ شهریور ماه از ساعت ۶ صبح تا ۲ بامداد روز بعد از این محور ممنوع است.

سرهنگ محبی در خصوص اعمال ممنوعیت تردد در محور هراز اظهار کرد : تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ ظهر تا ۲۴ روز سه شنبه ۱۹ شهریور ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ بعد از ظهر از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

همچنین تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ ظهر روز جمعه ۲۲ شهریور تا ۰۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریور ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ بعد از ظهر از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

وی در ادامه افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ ظهر روز شنبه ۲۳ شهریور تا ساعت ۲۴ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

محبی به ذکر این نکته نیز تاکید کرد که در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور هراز اعمال خواهد شد.

رییس پلیس راه شرق استان تهران از آمادگی کامل مأموران پلیس راه جهت ارائه خدمات به شهروندان و رانندگان خبر داد و از شهروندان خواست هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و نهایت همکاری در تامین نظم و امنیت جاده ها با تیم های مستقر در محورها را داشته باشند همچنین جهت اطلاع از آخرین وضعیت جادهها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه به شماره ۱۲۰ و ۷۶۲۱۹۱۰۰ با پیش شماره ۰۲۱ و سامانه گویای وضعیت راهها ( ۱۴۱ ) تماس حاصل فرمایند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code