استان ها > تهران

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران

جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان خبر داد.

به گزارش ورگ ، سرهنگ علی سلیمانی در خصوص محور های مواصلاتی شرق استان تهران ، اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسائط نقلیه محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۹ شهریور ماه در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه تا ساعت ۶صبح روز شنبه ۹ شهریورماه از محورهای هراز و فیروزکوه ممنوع است و تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

جانشین پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به محدودیت ترافیکی در محور هراز افزود: تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز همچنان ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۴ روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه و در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۰۷ و ۰۸ شهریور از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ از این محور ممنوع است.

سرهنگ سلیمانی  در خصوص اعمال ممنوعیت تردد در محور هراز ادامه داد: تردد کلیه وسائط نقلیه از ساعت ۱۶ ظهر تا ۲۴ روز جمعه ۸ شهریور ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت ۱۸ بعد از ظهر روز جمعه ۸ شهریورماه تا ساعت ۲۴ از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

سلیمانی به ذکر این نکته نیز تاکید کرد که در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور هراز اعمال خواهد شد.

جانشین پلیس راه شرق استان تهران از آمادگی کامل مأموران پلیس راه جهت ارائه خدمات به شهروندان و رانندگان خبر داد و از شهروندان خواست هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و نهایت همکاری در تامین نظم و امنیت جاده با تیم های مستقر در محورها را داشته باشند همچنین جهت اطلاع از آخرین وضعیت جاده ها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه به شماره ۱۲۰ و ۷۶۲۱۹۱۰۰ با پیش شماره ۰۲۱ و سامانه گویای وضعیت راه‌ها ( ۱۴۱ ) تماس حاصل فرمایند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code