ورزشی > کشتی، رزمی

محبی: دبیر می‌تواند باعث تحول در کشتی ایران شود

رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه گفت: علیرضا دبیر به واسطه شناخت خوبی که از کشتی دارد، می‌تواند باعث رشد و تحول در کشتی ایران شود.

محمدحسین محبی در گفت و گو باخبرنگار ورگ، به برگزاری مجمع انتخابات فدارسیون کشتی و انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس جدید این فدراسیون اشاره کرد و گفت: رئیس جدید فدراسیون کشتی با عزمی جدی آمده تا چهارسال در خدمت کشتی ایران باشد، لذا باید همه به او کمک کنیم تا موفق شود.

وی افزود: دبیر می‌تواند کشتی ایران را از روند کندی که اکنون در آن قرار دارد نجات دهد و باعث شتاب در رشد آن شود.

رئیس هیأت کشتی کرمانشاه تصریح کرد: علیرضا دبیر کشتی را خوب می‌شناسد و به این واسطه می‌داند که چگونه با ورزشکاران برخورد کند و باعث ارتقاء کشتی ما شود.

عضو مجمع انتخابات فدارسیون کشتی در ادامه با اشاره به مجمع گفت: اگر عباس جدیدی و رسول خادم نیز در این مجمع حضور داشتند، شاید جذابیت رقابت‌ها بیشتر می‌شد.

محبی یادآور شد: البته طی هفت ماهی که آقای بنی تمیم در سمت سرپرستی فدراسیون بود، بیشتر از آنچه که تعهد داشت، انجام وظیفه کرد که قابل ستایش است.

به گزارش ورگ، مجمع انتخابات فدراسیون کشتی ۲۶ تیر برگزار شد و علیرضا دبیر با کسب ۳۱ رأی موافق از مجموع ۴۳ رأی مأخوذه اعضای مجمع، ریاست فدراسیون کشتی ایران را بدست گرفت.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code