استان ها > کهگیلویه و بویراحمد

مجریان قانون باید در انتخابات وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در انتخابات مجریان قانون باید وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و اجازه حمایت از یک کاندید را نخواهند داشت.

به گزارش ورگ، “احد جمالی” در نشست فوق العاده شورای اداری شهرستان گچساران افزود: امسال انتخابات مجلس و خبرگان را در کشور پیش رو داریم که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی بیان کرد: مردم ایران اسلامی با مشارکت با شکوه خود در این انتخابات بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همه تلاش خواهیم کرد تا این انتخابات با حضور حداکثری مردم و با شکوه هرچه بیشتر برگزار شود.
جمالی عنوان کرد: دشمنان ایران اسلامی با تحمیل فشار اقتصادی و تحریم‌ها می‌خواهند این نظام را ناکارآمد جلوه دهند که مانند گذشته نقشه های آنها شکست خورده و نا امید می شوند.در چنین شرایطی حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان شود.
وی خطاب به مسئولان خاطر نشان کرد: امنیت، سلامت و حضور حداکثری را در این انتخابات شما مسئولان باید به وجود آورید. در انتخابات مجریان قانون باید وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و اجازه حمایت از یک کاندید را نخواهند داشت. اگر مواردی مشاهده شود که از موقعیت و امکانات اداری در زمان انتخابات استفاده شود برخورد خواهیم کرد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: با توجه به مسائلی که بیان شد، وضعیت شهرستان گچساران یک وضعیت حساسی است چرا که از نظر موقعیت جغرافیایی یک راه ترانزیتی محسوب می شود.
جمالی اضافه کرد: با توجه به مسائل عنوان شده و ظرفیت‌ها و زیر ساخت‌های خوب گچساران در آینده به این شهرستان دو بخش افزوده خواهد شد.
همچنین علی خوانپایه، فرماندار شهرستان گچساران نیز در این نشست گفت: با توجه به اینکه این شهرستان دارای دیدگاه و شرایط خاصی بوده برگزاری انتخابات در آن از شرایط خاصی برخورداراست.
وی عنوان کرد: وجود منابع غنی گازی و نفتی این شهرستان را نسبت به دیگر شهرستان‌ها متمایز کرده است.
خوانپایه افزود: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات باید حضور حداکثری مردم ، سلامت و امنیت این رویداد مورد نظر مسئولان قرار گیرد.
فرماندار گچساران ادامه داد: در انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی ۱۴۷ شعبه اخذ رای در دو شهرستان گچساران و باشت پیش‌ بینی شده است که از این تعداد، ۱۰۳ شعبه در گچساران و تعداد ۴۴ شعبه اخذ رای در شهرستان باشت در نظر گرفته شده است.
به گزارش ورگ، در این نشست نشاطی فر به عنوان معاون برنامه‌ریزی فرمانداری گچساران معرفی شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code