استان ها > مرکزی

قصد ورود به عرصه نمایندگی مجلس را ندارم/قرار نیست از این استان بروم

استاندار مرکزی گفت: به هیچ وجه برنامه‌ای برای رفتن به استان دیگر یا ورود به مسئولیت دیگری را ندارم و تمامی مواردی که در این خصوص گفته می شود شایعه است.

سیدعلی آقازاده در گفت‌وگو با ورگ، اظهار کرد: از سه یا چهار ماه پیش شایعاتی درخصوص ورود بنده به عرصه نمایندگی مجلس مطرح شد و بنده همان زمان اعلام کردم که برنامه‌ای برای ورود به این عرصه ندارم، اما متاسفانه برخی عامدانه و از روی غرض این مسئله را شایعه کردند و عده‌ای نیز در این خصوص از بنده سوال می‌کردند، در حالی که از سه ماه پیش حضور نیافتن در انتخابات مجلس را اعلام کرده بودم.

وی اظهار کرد: اکنون هم اعلام می‌کنم که به هیچ وجه قصد اقدام برای نمایندگی مجلس را ندارم، اگر قرار بر خدمت باشد مجلس و دولت ندارد و در هر جایگاهی این کار قابل انجام است. جایگاه استانداری نیز گلوگاه بسیاری از خدمات صادقانه است و در همین جایگاه به فعالیتم ادامه می‌دهم، امید است در همین عرصه خدمتگزار واقعی و صادقی برای مردم باشم.

آقازاده شایعات مربوط به رفتنش از استان مرکزی را نیز تکذیب کرد و گفت: قرار نیست از این استان بروم. امسال سال انتخابات است و در حال حاضر به فرآیند انتخابات وارد شده‌ایم، بنده نیز به هیچ وجه برنامه‌ای برای رفتن به استان دیگر یا ورود به مسئولیت دیگری را ندارم و تمامی مواردی که در این خصوص گفته می‌شود شایعه است.

  استاندار مرکزی بر لزوم حفظ آرامش در جامعه تاکید کرد و از کسانی که این‌گونه مسائل را مطرح می‌کنند خواست اجازه ندهند که افکار عمومی از این اخبار نادرست متاثر شود.  

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code