استان ها > اصفهان

فیلم منتشر شده در فضای مجازی به علت رفع سد معبر بوده است

شهردار نطنز گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی در مورد جمع‌آوری لوازم یک فروشنده در بازار نطنز، به علت رفع سد معبر بوده است.

علی پیراینده در گفت‌وگو با خبرنگار ورگ، اظهار کرد: اخیراً در فضای مجازی فیلمی منتشر شده که نشان می‌دهد درگیری و بحثی بین یک فروشنده و مأمور سد معبر شهرداری نطنز رخ داده که علت این موضوع رفع سد معبر بوده است.

وی افزود: طبق ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، سد معبر عمومی برای کسب یا سکنی یا هر عنوان دیگر ممنوع است و شهرداری‌ها موظف‌اند از آن جلوگیری کنند و سعی همگان و در صدر شهرداری باید تمکین به قانون باشد.

شهردار نطنز گفت: در مورد ادعاهای صورت گرفته، هیچ گفتار و رفتار نامناسبی از مأمور شهرداری نطنز سر نزده و صدق این گفتار نیز صحبت‌های شخص فروشنده بوده که بعد از نزدیک ۳۰ دقیقه مطالبه و خواهش، مأمور شهرداری طبق مقررات به سد معبر اقدام کرده است.

وی تصریح کرد: در ادامه این موضوع، مکان جایگزین و مناسب برای فروش لوازم شخص نامبرده پیشنهاد شده، اما وی از پذیرش این موضوع سرباز زده است.

پیراینده خاطرنشان کرد: از ابتدا به وی در مورد ممنوع بودن استقرار در این مکان اطلاع داده شده است و در مورد ادعای این موضوع که 2 نفر دیگر کنار وی بوده‌اند و کسی کاری با آن‌ها نداشته‌اند باید گفت، 2 نفر مورد اشاره در فیلم نیز یک نفر قبل از وی و یک نفر بعد از وی جهت تسهیل تردد و دسترسی بهتر به آبسرد کن موجود در پشت سر این فروشندگان جابجا شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه لوازم این فروشنده به وی پس داده شده و توقیف نشده، خاطرنشان کرد: سالیان متمادی است کشاورزان از شهرها و روستاهای گوناگون محصولات کشاورزی خود را در بازار روز نطنز عرضه می‌کنند و همچنان نیز با احترام متقابل این رفتار ادامه خواهد یافت و قومیت‌ها برای ما هیچ تفاوتی ندارند.

شهردار نطنز افزود: شماره پیامک 30001380 و تلفن 137 شهرداری نطنز برای انتقادات و پیشنهاد‌ها است و شهرداری نطنز آماده دریافت گزارش‌ها، انتقادات، پیشنهاد‌ها و شکایات شهروندان است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code