استان ها > اصفهان

فراخوان نظام مهندسی ساختمان اصفهان برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

ورگ/اصفهان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان از اعلام آمادگی این سازمان برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.

غلامحسین عسکری در گفت‌وگو با ورگ در خصوص فراخوان به مهندسان سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: با توجه به اعلام رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان، سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان نیز طی نامه ای تمام اعضا را با اعلام شماره حساب سازمان نظام مهندسی سیستان و بلوچستان ضمن درج در وب سایت و شبکه مجازی دعوت به مشارکت کرد.

وی در خصوص اینکه آیا کمک ها نقدی خواهد بود و یا اینکه بعدا در ساخت و ساز مناطق سیل زده نیز وارد عمل می شوید، گفت: به طور قطع اگر برای خدمات مهندسی ساخت و ساز درخواست شود سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان نیز دریغ نخواهد کرد. ضمناً در صورتیکه کمک های غیر نقدی در محل سازمان تحویل شود ما آمادگی ارسال آن را به مناطق سیل زده خواهیم داشت.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با تاکید بر اینکه سرمایه سازمان متعلق به کلیه اعضا است و حق استفاده از آن را بدون نظر اعضا نداریم، یادآور شد: به همین منظور سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان شماره حسابی اعلام می کند و هر میزان که اعضا تمایل داشته باشند می توانند کمک کنند.

وی از اعضای این سازمان دعوت کرد تا در صورت تمایل کمک های نقدی خود را به شماره حساب اعلام شده از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان (۲۵۰۰۱۳۹۹۰۳ بانک تجارت) واریز کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code