استان ها > همدان

فراخوان جایزه ادبی همدان منتشر شد

ورگ/همدان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از انتشار فراخوان بیست و پنجمین جایزه ادبی استان خبر داد.

احمدرضا احسانی با اعلام این خبر گفت: بیست و پنجمین جایزه ادبی استان همدان با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و خانه شعر و ادب استان همدان، بهمن ماه ۹۹ در شهرستان بهار برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار ۲۵ دی ماه ۹۹ است، اظهار کرد: علاقمندان می‌توانند از طریق ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان، آثار خود را ارائه دهند و یا به صورت پستی به شهرستان بهار، خیابان ۱۵ خرداد، مجتمع فرهنگی و هنری آیت‌الله بهاری ارسال کنند.

احسانی درباره اهداف برگزاری این رویداد، یادآور شد: جایزه ادبی استان با هدف فراهم آوردن زمینه‌های مناسب برای شکوفایی استعدادهای علاقمندان، ایجاد تحرک و پویایی در حوزه شعر و داستان و ایجاد فضای سازنده برای تبادل آراء و افکاری اهالی قلم برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جایزه ادبی استان در سه بخش شعر(قبل از نیما، بعد از نیما)، داستان کوتاه و کتاب(مجموعه شعر و داستان) برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این جشنواره در دو بخش آزاد و ویژه با موضوعات جهش تولید، نماز و نیایش، ایثار و شهادت، امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب و حقوق شهروندی پیش بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احسانی با تأکید بر اینکه شرکت در جایزه ادبی استان برای تمامی علاقمندان در گروه‌های سنی مختلف، آزاد است، گفت: هر شاعر می‌تواند حداکثر با سه اثر و نویسندگان حداکثر با دو اثر در جشنواره شرکت کنند.

وی یادآور شد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به آدرس hamedan.farhang.gov.ir از جزئیات این فراخوان مطلع شده و با تکمیل فرم مشخصات فردی، در بیست و پنجمین جایزه ادبی استان همدان شرکت کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code